W kuchni zamiast przypraw miał... narkotyki. Policja złożyła mu niezapowiedzianą wizytę

2021-02-12 13:30
W kuchni zamiast przypraw miał... narkotyki. Policja złożyła mu niezapowiedzianą wizytę
Autor: KMP Nowy Sącz W szafce kuchenne policjanci znaleźli 70 gramów marihuany.

Młodemu sądeczaninowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. Niezapowiedzianą wizytę w jego domu złożyli policjanci i w jednej z szafek kuchennych zamiast przypraw znaleźli marihuanę. Łącznie w foliowym worku znajdowało się 70 gramów suszu konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do ważenia narkotyku oraz gotówkę.

Marihuana zamiast przypraw

Wizyta policjantów w domu 28-letniego sądeczanina zakończyła się odnalezieniem 70 gramów marihuany. Narkotyki były ukryte w foliowym worku schowanym w jednej z szafek kuchennych. Funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do ważenia suszu oraz gotówkę. Wizyta, choć niezapowiedziana nie była oczywiście przypadkowa. Policjanci zajmujący się walką z przestępczością narkotykową już od pewnego czasu rozpracowywali sprawę 28-latka, aż w końcu zjawili się w jego miejscu zamieszkania.

PRZECZYTAJ: Nowy Sącz. Dwie osoby w szpitalu po wypadku na ulicy Biegonickiej [ZDJĘCIA]

Nieobecny podczas przeszukania mężczyzna został wkrótce zatrzymany przez patrol sądeckiej policji. Mundurowi na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 28-latkowi zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia. Teraz o losie 28-latka zdecyduje sąd.

ZOBACZ: Koronawirus. Trzy zgony w powiecie limanowskim. Ile nowych przypadków w Tarnowie i Nowym Sączu [RAPORT 12.02.21]

Morderstwo w Pruszkowie. Zadźgał ojca w furii.