Żabno: Młodociani wandale wpadli przez... paragon za pizzę

2019-11-06 8:16 Adrian Teliszewski
Chrupiąca pizza
Autor: Fotolia Chrupiąca pizza- przepis

Rozwiązana została sprawa zniszczeń dokonanych na terenie boiska, przy szkole podstawowej w Otfinowie. Za szkody odpowiadają dwaj mężczyźni w wieku 17 i 18 lat. Policja wpadła na ich trop, ponieważ sprawcy na miejscu zdarzenia zostawili paragon za pizzę, którą tamtego dnia konsumowali.

Podczas październikowej wizyty na boisku w Otfinowie, nastolatkowie zdemolowali bramki piłkarskie oraz otaczające ten teren ogrodzenie. Straty, które spowodowali zostały wycenione na 3 tysiące złotych. Być może chuligański czyn uszedłby im płazem, gdyby nie beztroska z jaką działali. Badając miejsce zdarzenia policjanci znaleźli paragon pochodzący z lokalu gastronomicznego. W ten sposób udało się namierzyć winnych.

Okazało się, że sprawcy na otfinowskim boisku urządzili sobie spotkanie towarzyskie, urozmaicone dewastacją mienia. Obaj przyznali się do winy i obiecali poprawę. Pizza, którą zamówili tamtego dnia będzie ich wyjątkowo dużo kosztować, ponieważ muszą zrekompensować wyrządzone przez siebie szkody.