Poszukiwany znaleziony martwy

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express, KMP w Toruniu 15-letni Patryk nie żyje. Ten wpis chwyta za serce. "Byłeś chłopcem niezwykle pogodnym..."

Szkoła żegna 15-letniego Patryka

15-letni Patryk nie żyje. Ten wpis chwyta za serce. "Byłeś chłopcem niezwykle pogodnym..."

2022-07-05 10:02

Toruń i okolice: O tragicznym finale poszukiwań 15-letniego Patryka z Brzozówki informowaliśmy pod koniec czerwca w naszym serwisie. Chłopaka pożegnał Zespół Szkół w Czernikowie. To właśnie w tej placówce chłopak się uczył.

Poszukiwania 15-letniego Patryka z powiatu toruńskiego trwały od 24 maja. Chłopak nie dotarł do szkoły, był widziany w okolicach Mostu im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu. Miał wysłać wiadomość do mamy, że będzie w domu za kilka godzin. Rozpoczęła się akcja poszukiwawcza. Niestety - w środę (29 czerwca 2022 r.) w godzinach wieczornych ciało zostało wyłowione z Wisły na wysokości między Małą Nieszawką, a portem zimowym w Toruniu. - Rodzina zaginionego potwierdziła jego tożsamość. Policjanci wyjaśniają okoliczności pod nadzorem prokuratury - powiedział nam asp. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Czytaj więcej o sprawie: Koszmarny finał poszukiwań 15-letniego Patryka. Ciało wyłowione z Wisły

15-letni Patryk nie żyje. Szkoła w Czernikowie żegna ucznia

Przedstawiciele Zespołu Szkół w Czernikowie poinformowali, że Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek (5.07.2022 r.) o godzinie 14:00 w Kościele parafialnym im. Jana Pawła II w Brzozówce. 

- Patryk, byłeś chłopcem niezwykle pogodnym i koleżeńskim. Takiego Cię zapamiętamy - napisali przedstawiciele czernikowskiej szkoły.

Rodzinie i najbliższym Patryka składamy wyrazy współczucia. Wciąż trwa policyjne śledztwo w tej sprawie. Gdy tylko spłyną nowe informacje, to wówczas przekażemy je w naszym serwisie. Niestety to nie jedyny tragiczny finał poszukiwań z ostatnich dni. 30 czerwca 2022 roku w krzakach przy ul. Dąbrowskiego świadek znalazł zwłoki poszukiwanego 65-latka z Torunia. W tej sprawie wykluczono udział osób trzecich.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Tragedia w Wawrze. Na Żegańskiej zginął motocyklista
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE