3-letni chłopczyk nagle przestał ODDYCHAĆ! Pracownicy domu dziecka nie mogli nic zrobić

2021-05-27 11:05
3-letni chłopczyk nagle przestał ODDYCHAĆ! Pracownicy domu dziecka nie mogli nic zrobić
Autor: pixabay.com 3-letni chłopczyk nagle przestał ODDYCHAĆ! Pracownicy domu dziecka nie mogli nic zrobić

Potworna tragedia w naszym regionie! Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci niespełna 3-latka, który dziś (27 maja) w nocy nagle przestał oddychać. Chłopiec był podopiecznym placówki opiekuńczo-wychowawczej we Włocławku. Mundurowi mają już pierwsze wnioski. Czy w śmierć dziecka są zamieszane osoby trzecie? Co się stało za murami domu dziecka?

3-letni chłopczyk nagle przestał ODDYCHAĆ! Pracownicy domu dziecka nie mogli nic zrobić

Do zdarzenia doszło dzisiaj (27.05.2021) około godziny 2:00 w nocy. - Zostaliśmy powiadomieni o zgonie dziecka w placówce opiekuńczo-wychowawczej we Włocławku. Personel ośrodka po zauważeniu, że niespełna 3-letni chłopiec nie oddycha podjął próbę jego ratowania i wezwał pogotowie. Niestety nie zdołano przywrócić dziecku funkcji życiowych - wyjaśnia rzeczni włocławskiej policji.

Zobacz: Dramatyczna śmierć pięknej Katarzyny! 34-latka UTOPIŁA się w hotelowym jacuzzi

O zdarzeniu powiadomiony został prokurator pod nadzorem którego policjanci wykonywali czynności w tej sprawie. Był przy nich obecny również biegły lekarz sądowy, który wstępnie wykluczył, aby do zgonu chłopca przyczyniły się inne osoby. Jak udało się nam nieoficjalnie dowidzieć, chłopiec był bardzo ciężko chory. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono do dalszych badań, które wyjaśnią przyczynę zgonu. Od wyników sekcji zwłok zależą dalsze czynności w sprawie.

Czytaj także: Poszukiwania 47-latka z Chełmży zakończone. Policjanci z Torunia mają dobre wieści

Sedno Sprawy - Władysław Kosiniak-Kamysz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE