Poszukiwania 47-latka z Chełmży zakończone. Policjanci z Torunia mają dobre wieści

2021-05-24 15:15
Poszukiwania 47-latka z Chełmży zakończone. Policjanci z Torunia mają dobre wieści
Autor: KMP w Toruniu Poszukiwania 47-latka z Chełmży zakończone. Policjanci z Torunia mają dobre wieści

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży zakończyli poszukiwania 47-latka, którego zaginięcie zgłoszono 17 maja tego roku. Jego wizerunek był publikowany m.in. w naszym serwisie. - Mężczyzna odnalazł się - informuje asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Poszukiwania 47-latka z Chełmży zakończone. Policjanci z Torunia mają dobre wieści

20 maja tego roku policjanci z Torunia prosili portale o publikację danych zaginionego 47-latka z Chełmży. Czytelnicy Super Expressu Toruń włączyli się w akcję poprzez udostępnianie artykułu, za co już teraz im dziękujemy. Jak podaje rzecznik prasowy KMP w Toruniu - mężczyzna na szczęście odnalazł się na terenie grodu Kopernika. W tym przypadku mowa zatem o happy endzie.

Czytaj też: Groźny wypadek w Toruniu. Kobieta potrąciła rowerzystkę. Cyklistka w szpitalu!

- Po wykonaniu niezbędnych ustaleń funkcjonariusze prowadzący czynności poszukiwawcze zakończyli swoje działania - podsumowuje asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego KMP w Toruniu.

Policjanci z Torunia i nie tylko regularnie przekazywali nam, że publikacje wizerunków zaginionych lub poszukiwanych przestępców pomagają im w prowadzonych sprawach. Podobnie było chociażby w kwestii poszukiwanego 42-latka z grodu Kopernika.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE