Policjanci z Torunia zakończyli poszukiwania 42-latka! Przekazali dobre wieści

2021-05-20 10:47
Policjanci z Torunia zakończyli poszukiwania 42-latka! Przekazali dobre wieści
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Policjanci z Torunia zakończyli poszukiwania 42-latka! Przekazali dobre wieści

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście zakończyli poszukiwania 42-latka, którego zaginięcie zgłoszono 14 maja tego roku. - Mężczyzna odnalazł się - przekazuje z radością asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu. Więcej szczegółów na se.pl/torun.

Policjanci z Torunia zakończyli poszukiwania 42-latka! Przekazali dobre wieści

W ostatnich dniach mieszkańcy grodu Kopernika i nie tylko żyli sprawą zaginięcia mężczyzny z tego miasta. Na szczęście możemy w tym przypadku mówić o happy endzie. - 18 maja tego roku prosiliśmy o publikację danych zaginionego 42-latka z Torunia. Mężczyzna odnalazł się na terenie województwa mazowieckiego. Nie stało się mu nic złego - przekazał nam w komunikacie asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Toruń: 15-latka skoczyła z piątego piętra parkingu! Ziścił się najgorszy scenariusz

- Po wykonaniu niezbędnych ustaleń funkcjonariusze prowadzący czynności poszukiwawcze zakończyli swoje działania - podsumowuje asp. Wojciech Chrostowski w komunikacie dla mediów.

Nasza redakcja dziękuje wszystkim czytelnikom, którzy zaangażowali się w sprawę, udostępniając komunikat. Służby niejednokrotnie podkreślały, że tego typu aktywność bardzo im pomaga w prowadzonych sprawach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE