Toruń: 15-latka skoczyła z piątego piętra parkingu! Ziścił się najgorszy scenariusz

2021-05-20 8:51
Toruń: 15-latka skoczyła z piątego piętra parkingu! Ziścił się najgorszy scenariusz
Autor: Google Street View Toruń: 15-latka skoczyła z piątego piętra parkingu! Ziścił się najgorszy scenariusz

W minioną środę (19.05.2021), ok. godziny 13:00 w Toruniu rozegrały się sceny, których nigdy nie chcemy oglądać. Z piątego piętra parkingu przy centrum handlowym skoczyła 15-latka. Niestety życia dziewczyny nie udało się uratować. Więcej szczegółów na se.pl/torun.

Toruń: 15-latka skoczyła z piątego piętra parkingu! Dziewczyna nie żyje

Służby zostały poinformowane o dramatycznym zdarzeniu wczesnym popołudniem. W środę (19.05.2021), ok. godziny 13:00 policjanci udali się na parking centrum handlowego przy ul. Broniewskiego. Na miejscu potwierdzili, że z piątego piętra skoczyła 15-letnia dziewczyna z Torunia. Rozpoczęto akcję ratunkową, a nastolatka została w trybie pilnym przetransportowana do szpitala. Lekarze robili co w ich mocy, ale niestety ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy. Portal "Oto Toruń" podaje, że dziewczyna zmarła. 

Czytaj też: Napadł na bukmachera w Toruniu i groził kobiecie kosą! Nie uwierzycie, co kupił za skradzione pieniądze

- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Policja w tej chwili wyklucza udział osób trzecich - powiedział portalowi "Oto Toruń" asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego KMP w Toruniu.

Trwa policyjne śledztwo, które wyjaśni wszystkie przyczyny i okoliczności tragedii. Rodzinie i bliskim dziewczyny składamy wyrazy współczucia. Nasza redakcja apeluje do czytelników - jeżeli widzicie jakiekolwiek symptomy depresji u znajomych, przyjaciół, sąsiadów czy w rodzinie - reagujcie. To paskudna choroba, która odebrała już życie stanowczo zbyt dużej liczbie Polaków.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Tarnów - podpalił mieszkanie i skoczył z 9 piętra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE