Cały Włocławek płacze

Adrian, Bartuś i Ada spoczęli w jednym grobie. Ich wspólne zdjęcie utonęło w morzu białych kwiatów [ZDJĘCIA]

2023-07-12 5:00

Ta tragedia wstrząsnęła całym woj. kujawsko-pomorskim. Adrian, Bartuś i Ada zginęli w koszmarny wypadku na Węgrzech. Zdarzenie przeżyła tylko 1,5 roczna Asia, która straciła kochających rodziców i brata. W miniony tygodniu odbyło się ostatnie pożegnanie rodziny z Włocławka. Nikt nie był w stanie ukryć łez rozpaczy. Grób Adriana, Bartusia i Ady utonął w białych kwiatach, a napis na ich grobowcu poruszył wszystkich.

Jechali na wymarzone wakacje do Chorwacji. To był wczesny poranek, na zegarkach nie było jeszcze ósmej. Osobowy opel uderzył z dużą prędkością w naczepę ciężarowego mercedesa na polskich numerach rejestracyjnych, który zaczął hamować z powodu przebicia opony. 4-letni Bartuś, 31-letni Adrian i 29-letnia Ada z Włocławka zginęli. Przeżyła 1,5 roczna Asia, która trafiła już pod opiekę rodziny. Koleżanka mamy półtorarocznej dziewczynki założyła w sieci zbiórkę pieniędzy. Środki mają pomóc dziewczynce i jej bliskim.

- Chcę choć w niewielkim stopniu wspomóc ich w tym trudnym czasie. Nic więcej nie możemy zrobić. Żadne słowa nie oddadzą tego co chciałoby się rzec. Nie ma słów pocieszenia - napisała pani Aneta w serwisie zrzutka.pl.

Czytaj więcej o sprawie: Ada, Bartuś i Adrian zginęli w koszmarnym wypadku na Węgrzech. Przejmujące słowa: "To nie mogła być jego wina"

Bartuś i jego rodzice zginęli na Węgrzech. Pogrzeb we Włocławku

Rodzina z Włocławka została pochowana na cmentarzu komunalnym przy al. Chopina. Spoczęły tam trzy urny z prochami Ady, Adriana i Bartusia. Przejmujący pogrzeb odbył się w czwartek (6 lipca 2023 r.). Grób rodziny utonął w białych kwiatach. Na rodzinnym kolumbarium pojawił się napis, obok którego nie można przejść obojętnie. - Tak krótko żyliśmy. A tak żyć chcieliśmy. Bóg tak chciał. Odejść musieliśmy - przeczytał nasz dziennikarz.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Policjantka z Poznania walczy o życie! Koszmarny wypadek podczas służby
Listen on Spreaker.