Aleksandrów Kujawski: Wydali mu się PODEJRZANI. Zareagował, choć miał urlop

2019-11-24 10:21 EITOR
Aleksandrów Kujawski: Wydali mu się PODEJRZANI. Zareagował, choć miał urlop
Autor: CC Pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Funkcjonariusz z Aleksandrowa Kujawskiego, w czasie wolnym od służby, zauważył na jednej z ulic kobietę i mężczyznę. Szybko skojarzył ich z osobami zarejestrowanymi na monitoringu do sprawy kradzieży kurtki. Na miejsce wezwał patrol, który zatrzymał parę. Teraz grozi im więzienie.

Przeczucie nie zawiodło funkcjonariusza z Aleksandrowa Kujawskiego. Podejrzana para została ujęta przez patrol policji.

Do zdarzenia z ich udziałem doszło dzień wcześniej (19 listopada) w jednym ze sklepów w Aleksandrowie. Z relacji sprzedawcy wynikało, że kobieta i mężczyzna weszli do sklepu, zaczęli oglądać kurtki a po chwili z jedną z nich wybiegli.

- Na szczęście ich wizerunek zarejestrowały kamery a dzięki spostrzegawczości policjanta para nie uniknęła odpowiedzialności. 25 listopada 45-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności - przekazuje asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.