Chełmża. Wymierzyli cios uprawiającemu marihuanę. Grozi mu 10 lat więzienia

2020-09-24 13:54 KM
Konopie
Autor: CC Pixabay.com Chełmża. Wymierzyli cios posiadającemu i uprawiającemu marihuanę. Grozi mu 10 lat więzienia / Zdjęcie poglądowe

Policjanci z komisariatu w Chełmży zatrzymali 35-latka, który w na działce miał ponad 350 gramów marihuany i uprawiał konopie. Mężczyzna już usłyszał zarzut za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. - Może mu grozić do 10 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Chełmża. Wymierzyli cios uprawiającemu marihuanę. Grozi mu 10 lat więzienia

W czwartek (24 września) policjanci z komisariatu w Chełmży doprowadzili do sądu 35-latka podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Jego zatrzymanie to efekt pracy dzielnicowego, który zdobył informację, że ten mężczyzna może na swojej działce trzymać narkotyki. - Policjanci przeszukali działkę i w altance natrafili na worki i słoiki z zielonym suszem. Było w nich w sumie ponad 350 gramów marihuany - informuje asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Czytaj także: Chełmża. Libacja alkoholowa zmieniła się w sprawę kryminalną!

- Ponadto okazało się, że 35-latek na działce zasadził i uprawiał krzew marihuany. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków i uprawę marihuany - dodaje asp. Wojciech Chrostowski.

Funkcjonariusz przekazał także, że Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował go na najbliższe 3 miesiące. - Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia - podsumowuje policjant z Torunia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Katowice: Wielka akcja policjantów! Narkotyki, samochody i miliony złotych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.