Mariusz nie żyje. Policja znalazła ciało w zaroślach

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE / materiały policji Ciało Mariusza znaleźli na uboczu. "Miał dla kogo żyć". Poruszenie po śmierci kucharza z Torunia

Ciało Mariusza znaleźli na uboczu. "Miał dla kogo żyć". Poruszenie po śmierci kucharza z Torunia

2021-11-22 11:43

Toruń poruszony po śmierci Mariusza W., byłego szefa kuchni restauracji "Luizjana". Sprawa jego śmierci wstrząsnęła czytelnikami "Super Expressu" z całej Polski. Ciało mężczyzny znaleziono w zaroślach. - Miał rodzinę, bliskich, dom, miał dla kogo żyć... - napisała pani Edyta.

Śmierć kucharza z Torunia. Mariusz W. walczył z depresją

Poszukiwania Mariusza W. z Torunia trwały od sierpnia 2021 roku. W piątek (19.11.2021 r.) dotarły do nas najgorsze z możliwych wieści. Ciało kucharza znaleziono w zaroślach, nieopodal ulicy Chrzanowskiego. Wstrząsający jest fakt, że w okolicy po raz ostatni logował się telefon zmarłego. - Niestety mężczyzna popełnił samobójstwo. Został znaleziony w miejscu nieuczęszczanym, z dala od drogi. Znaleźliśmy go tylko dlatego, że opadły liście. Wiemy, że zmagał się z depresją - przekazał "Super Expressowi" jeden z policjantów. Ta paskudna choroba po raz kolejny była nie do pokonania. Nawet po powrocie do pracy w popularnej toruńskiej restauracji Luizjana, wykonywanie ukochanego zawodu nie sprawiało Mariuszowi satysfakcji. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami i naszą autorską sondą. Zachęcamy do głosowania!

Czytaj więcej o sprawie śmierci Mariusza W. z Torunia!

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?

"Miał dla kogo żyć". Poruszenie po śmierci kucharza z Torunia

Na informacje o śmierci kucharza z Torunia emocjonalnie zareagowali czytelnicy "Super Expressu". Nic w tym dziwnego, gdyż okoliczności są wstrząsające. - Szkoda... miał rodzinę, bliskich, dom, miał dla kogo żyć... Straszna choroba. Trudna do zrozumienia dla otoczenia - napisała poruszona pani Edyta.

- Do końca wierzyłam że odnajdzie się cały i zdrowy. Bardzo przykro. Wyrazy współczucia dla rodziny - przekazała pani Magdalena. - Co się dzieje?? Co chwilę zaginięcia, zabójstwa, samobójstwa, po prostu tragedia na świecie się dzieje - dodał pan Dawid.

Nasi czytelnicy zwracają uwagę również na problemy, w jakie ludzie wpadają z powodu trwającej pandemii koronawirusa i dyskutują na temat zagrożeń, związanych z depresją. Nie bójmy się prosić o pomoc!

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów.

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

8-letni Wiktorek pomagał tatusiowi w pracy, potrącił go samochód. Grób chłopca w drugą rocznicę tragicznej śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE