Szef kuchni z Torunia znaleziony martwy. Popełnił samobójstwo

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE / materiały policji Znaleźli Mariusza, bo opadły liście. Koszmarny finał poszukiwań kucharza z Torunia

Znaleźli Mariusza, bo opadły liście. Koszmarny finał poszukiwań kucharza z Torunia

2021-11-19 16:43

Toruń. Mariusza W., szefa kuchni popularnej toruńskiej restauracji "Luizjana" szukano od sierpnia 2021 roku. Niestety finał poszukiwań jest najgorszy z możliwych. Ciało znaleziono w miejscu na co dzień nieuczęszczanym, daleko od drogi. Korespondent "Super Expressu" ujawnia nowe, wstrząsające fakty.

Toruń. Szef kuchni znanej restauracji znaleziony martwy. Tragiczny finał poszukiwań

Poszukiwania Mariusza W. trwały od sierpnia 2021 roku. Już wtedy dochodziły do nas informacje, że mężczyzna zmaga się z depresją. Swoje zrobiła tutaj pandemia koronawirusa, która nie pozwalała mu wykonywać ukochanego zawodu. Mężczyzna był szefem kuchni w popularnej toruńskiej restauracji "Luizjana". Rodzina, bliscy, policja i wielu torunian wciąż miało nadzieję, że męzczyzna zostanie odnaleziony cały i zdrowy. Aż do piątku (19.11.2021 r.). Ciało Mariusza znaleziono nieopodal ulicy Chrzanowskiego, na terenach zielonych. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Poruszenie po śmierci Mariusza W. z Torunia

Czytaj więcej o sprawie: Toruń. Zwłoki mężczyzny w zaroślach! To zaginiony szef popularnej restauracji

Koszmarny finał poszukiwań kucharza z Torunia. Zwłoki znaleźli, bo opadły liście

O wstrząsającym odkryciu mówi teraz cały Toruń. Nie takiego finału poszukiwań spodziewali się mieszkańcy grodu Kopernika. Jak wynika z ustaleń dziennikarza "Super Expressu" - potwierdził się najgorszy scenariusz.

- Niestety mężczyzna popełnił samobójstwo. Został znaleziony w miejscu nieuczęszczanym, z dala od drogi. Znaleźliśmy go tylko dlatego, że opadły liście. Wiemy, że zmagał się z depresją - powiedział naszemu dziennikarzowi jeden z policjantów.

Wstrząsających ustaleń jest więcej - ostatni raz telefon komórkowy zmarłego logował się w okolicy ul. Chrzanowskiego, czyli w pobliżu miejsca znalezienia zwłok. Wcześniej jego żona alarmowała - depresja męża była bardzo poważnym problemem. Ciężko było go namówić na leczenie. Nawet po powrocie do pracy w Luizjanie, to co robił nie sprawiało mu satysfakcji. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. Do sprawy będziemy wracać. 

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?
Poradnik Zdrowie: depresja a uwarunkowania genetyczne i socjologiczne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE