Dramat podczas cofania dostawczakiem. 22-latek potrącił pieszego!

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Dramat podczas cofania dostawczakiem. 22-latek potrącił pieszego!

Poszkodowany w szpitalu

Dramat podczas cofania dostawczakiem. 22-latek potrącił pieszego!

2022-11-28 12:44

Toruń: Poważny wypadek miał miejsce w piątek (25 listopada 2022 r.) w godzinach porannych. Aspirant Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu poinformował nas, że 22-letni kierowca samochodu dostawczego cofał i potrącił 71-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala.

Policjanci z Torunia wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności i przyczyny poważnego w skutkach wypadku, do którego doszło przy Alei 700-lecia Torunia. - Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że 22-latek kierujący samochodem dostawczym renault master podczas cofania potrącił 71-latka, który szedł chodnikiem - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski z biura KMP w Toruniu.

Toruń: Wypadek podczas cofania. Trwa śledztwo

Z uwagi na obrażenia poszkodowanego, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. - Pieszy trafił do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący był trzeźwy - dodaje asp. Chrostowski. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Stan jezdni obecnie jest daleki od idealnych, sprawę pogorsza trudna pogoda. Warto zdjąć nogę z gazu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia