Groza o poranku

Dwa wypadki w ciągu pół godziny! Fatalny dzień na DK nr 10

2023-09-07 13:47

To nie był spokojny poranek na drogach pod Toruniem. Na drodze krajowej nr 10, w ciągu niespełna pół godziny doszło do dwóch wypadków. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przyczyna niepokojących zdarzeń była taka sama. Zobaczcie zdjęcia na portalu se.pl.

Strażacy z KM PSP w Toruniu poinformowali, że o 7:01 dostali wezwanie do wypadku na DK nr 10 w Brzozówce (powiat toruński, gmina Obrowo), a o 7:26 w Lubiczu Górnym. W pierwszym przypadku w zdarzeniu brały udział dwie "osobówki" i motocykl, w drugim zaś jeden samochód i motocykl. Do szpitala trafili obaj motocykliści. Dziennikarze lokalnego serwisu "Oto Toruń" ustalili, że w obu przypadkach kierujący nie ustępowali pierwszeństwa prowadzącym jednoślady

Dwa wypadki na DK nr 10 pod Toruniem [ZDJĘCIA]

Na miejscu w Brzozówce pracowały 3 zastępy straży, w tym druhowie z Dobrzejewic i Szembekowa. W Lubiczu Górnym pojawili się ochotnicy z tej miejscowości. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tych zdarzeń. Pod tekstem znajdziecie zdjęcia z wypadków, przekazane przez strażaków. Funkcjonariusze apelują o ostrożność.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Quiz. Marki samochodów i ich logo. Jak dobrze znasz się na motoryzacji?

Pytanie 1 z 22
Rozpoznajesz tę markę pojazdu po logo?
Logo audi