Elana Toruń - Bałtyk Gdynia: gdzie oglądać? Transmisja za darmo, na żywo, stream online

2021-04-17 11:30 Konrad Marzec
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia: gdzie oglądać? Transmisja za darmo, na żywo, stream online
Autor: Elana Toruń Elana Toruń - Bałtyk Gdynia: gdzie oglądać? Transmisja za darmo, na żywo, stream online

Elana Toruń - Bałtyk Gdynia: gdzie oglądać mecz 24. kolejki 3. ligi grupy 2? W sobotę o godzinie 14:00 rozpocznie się konfrontacja "Żółto-Niebieskich" z Bałtykiem w ramach tzw. grupy mistrzowskiej. Transmisja będzie dostępna dla kibiców bez dodatkowych opłat. Szczegóły dotyczące relacji, stream online i informacje techniczne znajdziecie na se.pl/torun.

Spis treści

  1. Elana Toruń - Bałtyk Gdynia, 24. kolejka III ligi, gr. 2
  2. Elana Toruń - Bałtyk Gdynia, gdzie oglądać? Transmisja za darmo
  3. Elana Toruń - Bałtyk Gdynia. Na żywo, stream online

Elana Toruń - Bałtyk Gdynia, 24. kolejka III ligi, gr. 2

Elana Toruń i Bałtyk Gdynia nie zaczęły dobrze rozgrywek tzw. "grupy mistrzowskiej". Torunianie przegrali 0:1 z KP Starogard Gdański i przywieźli bezbramkowy remis z Przodkowa. Z kolei przybysze z Gdyni przyjęli cztery ciosy od Świtu Skolwin Szczecin (1:4) i skromnie ulegli Polonii Środa Wielkopolska (0:1). Kto zanotuje przełamanie? Początek sobotniego meczu o godzinie 14:00. Niestety kibice nadal nie będą mogli wspierać swoich ulubieńców z trybun. Mamy jednak dobre wieści - transmisja Elana - Bałtyk będzie dostępna za darmo.

Czytaj także: Koniec passy Elany Toruń. Świt Skolwin wykorzystał grę w przewadze [WYNIK]

Elana Toruń - Bałtyk Gdynia, gdzie oglądać? Transmisja za darmo

Mecz Elana Toruń - Bałtyk Gdynia będzie dostępny na kanale toruńskiego klubu - Elana TV w serwisie YouTube. Za realizację będzie odpowiadać telewizja KP Sport. Początek transmisji o godzinie 13:50, a dziesięć minut później wybrzmi pierwszy gwizdek arbitra. Mamy nadzieję, że padnie co najmniej tyle bramek jak w meczu Świt Skolwin - Bałtyk Gdynia, choć kibice tych drugich z pewnością liczą, że rezultat będzie inny. Ciężko wskazać faworyta, więc szykują się sportowe emocje.

Elana Toruń - Bałtyk Gdynia. Na żywo, stream online

Link do transmisji w serwisie Elana - Bałtyk z serwisu YouTube umieszczamy poniżej. Możecie śledzić to spotkanie bez wychodzenia z naszego artykułu. Po meczu przygotujemy dla was relację i galerię ze Stadionu Miejskiego im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

SP23 w Toruniu otwiera klasę sportową
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE