Apator Toruń wznawia sprzedaż karnetów! Kiedy kibice wrócą na Motoarenę?

2021-04-16 12:33 Konrad Marzec
Apator Toruń wznawia sprzedaż karnetów! Kiedy kibice wrócą na Motoarenę?
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Apator Toruń wznawia sprzedaż karnetów! Kiedy kibice wrócą na Motoarenę?

eWinner Apator Toruń zanotował niezły początek sezonu. Kibice polubili ambitną drużynę Tomasza Bajerskiego. W związku z powyższym, wzrosło zainteresowanie karnetami. W piątek (16.04.2021) klub ogłosił, że wznawia sprzedaż. Czy fani będą mogli niebawem wejść na Motoarenę? Sprawdziliśmy na se.pl/torun.

Spis treści

  1. Apator Toruń wznawia sprzedaż karnetów! Kiedy kibice wrócą na Motoarenę?
  2. Apator Toruń czeka na kibiców. Kiedy wejdą na Motoarenę?

Apator Toruń wznawia sprzedaż karnetów! Kiedy kibice wrócą na Motoarenę?

Kibice chcą na żużel?! Tak wynika z zainteresowania karnetami. Po wygranej z Marwis.pl Falubaz Zielona Góra i niezłym występie na Olimpijskim (39:51 z Betard Spartą), Anioły zdobyły sympatie nawet tych bardziej sceptycznych fanów. - Bardzo się cieszę, że pomimo wielu opinii ze środowiska, że przegramy z kretesem, we Wrocławiu pokazaliśmy się jako drużyna walcząca. Gdyby nie kilka błędów mogliśmy wywieźć z Dolnego Śląska z 3 lub 4 oczka więcej. To bardzo budujące i mam nadzieję, że tak też będzie w kolejnych spotkaniach. W przeszłości miewaliśmy drużyny, które na papierze były bardzo silne, a gdy przychodziło do meczów, to było bardzo średnio. Obecna koncepcja zespołu była inna i póki co zdaje egzamin - powiedziała Ilona Termińska, prezes Klubu Sportowego Toruń, cytowana przez główną stronę Aniołów.

Czytaj też: Apator Toruń pokonał Falubaz. Bajerski chwali Miedzińskiego, Żupiński popracuje z psychologiem

Tak jak w ubiegłym sezonie, tak i obecnie rozgrywki ruszyły bez udziału publiczności na trybunach. To jednak nie przeszkodziło, by podczas meczu z Marwis.pl Falubazem Zielona Góra usłyszeć doping na Motoarenie. - W przeddzień zawodów wpadliśmy na pomysł, by tropem niektórych meczów piłkarskich puścić w głośnikach stadionowych doping naszych kibiców. Tu należy wspomnieć o grupie dopingującej z pierwszego łuku, która mocno nas wspiera w naszych tegorocznych zmaganiach i pomaga w realizacji pomysłów - kontynuuje Ilona Termińska.

Dobra postawa „Aniołów” odbiła się szerokim echem wśród kibiców. Już po rozpoczęciu rozgrywek kibice zwracali się do Klubu z zapytaniem o możliwość zakupu karnetów, pomimo obecnego braku możliwości wejścia na stadion. - Zarząd Klubu zdecydował, że z dniem 19 kwietnia system karnetowy będzie ponownie otwarty dla kibiców - czytamy w komunikacie.

- Zapytań było naprawdę dużo, dlatego wraz z zarządem zdecydowałem, że ponownie uruchomimy sprzedaż karnetów. Z racji na fakt, iż sezon już się zaczął, postanowiliśmy, że wyłączone ze sprzedaży będą tak zwane karnety lojalnościowe. Oczywiście karnety nabyte po rozpoczęciu rozgrywek nabierają takich samych praw, jak te zakupione przed rozgrywkami - powiedział właściciel Klubu, Przemysław Termiński.

KS Toruń przypomina, że kibice, którzy zdecydują się zakupić karnety na sezon 2021, uzyskają dodatkową bonifikatę na zakup karnetów na sezon 2022, o równowartości ilości odwołanych spotkań w obecnym sezonie. - Jednocześnie każdy Kibic, który zdecyduje się na takie rozwiązanie, przy zakupie karnetu na sezon 2022, otrzyma specjalny limitowany szalik klubowy, w podziękowaniu za lojalność w tym trudnym dla Klubu pandemicznym roku - czytamy w komunikacie.

Ceny karnetów:

1. Strefa Niebieska:

  • Karnet Normalny - 210 zł;
  • Karnet Ulgowy - 160 zł, dla młodzieży urodzonej w 2003 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1997 roku i później;

2. Strefa Czerwona - Trybuna Główna:

  • Karnet Normalny - 700 zł;

Apator Toruń czeka na kibiców. Kiedy wejdą na Motoarenę?

To pytanie najczęściej przewija się wśród kibiców. Notujemy nieco mniej przypadków koronawirusa niż przed Wielkanocą, więc wieje w tej sprawie optymizmem. My mamy dobre wieści dla fanów speedwaya i nie tylko. Wygląda na to, że już w maju kibice sportu wrócą na stadiony. Jak udało nam się ustalić - może to nastąpić już w pierwszych dniach maja. Wygląda na to, że klub z grodu Kopernika pojedzie przy pustych trybunach maksymalnie dwa mecze. Doping będzie też odczuwać m.in. toruńska Elana. Warto zatem zastanowić się nad zakupem wejściówek.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Wszystko o Apatorze Toruń:

Próbowali się włamać do samochodu. Szuka ich policja z Torunia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE