FC Toruń podejmie ekipę P.A. NOVA Gliwice. Mecz w UCS przy pustych trybunach [ZAPOWIEDŹ]

2020-10-17 17:44 Konrad Marzec
FC Toruń w meczu z AZS UŚ Katowice. Teraz czas na pojedynek z gliwiczanami w UCS
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose FC Toruń w meczu z AZS UŚ Katowice. Teraz czas na pojedynek z gliwiczanami w UCS

FC Toruń wraca (tymczasowo) do hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu. Podopieczni Łukasza Żebrowskiego podejmą czerwoną latarnię Statscore Futsal Ekstraklasy - P.A. NOVA Gliwice. Niestety w najbliższą sobotę "Pomarańczowo-Czarni" nie będą mogli liczyć na doping fanów. Mamy jednak nadzieję, że będziecie wspierać toruńską ekipę i śledzić transmisję, która będzie dostępna w sieci. Gdzie oglądać? Szczegóły w tekście!

FC Toruń podejmie ekipę P.A. NOVA Gliwice. Mecz w UCS przy pustych trybunach [ZAPOWIEDŹ]

Dwa ostatnie mecze "Pomarańczowo-Czarnych" to wygrana i remis. Po wyjazdowym triumfie z Dremanem Opole Komprachcice i podziale punktów na własnym parkiecie z AZS UŚ Katowice torunianie powalczą o kolejne ligowe punkty! Ile goli padnie w tym meczu? Czy czeka nas kolejny thriller? Czy torunianie odniosą pierwsze ligowe zwycięstwo we własnej hali? W tradycyjnych warunkach zaprosilibyśmy was na trybuny Uniwersyteckiego Centrum Sportu, ale niestety rzeczywistość koronawirusowa brutalnie zweryfikowała nasze plany. Toruń jest w czerwonej strefie, a co za tym idzie - niedzielny mecz odbędzie się bez udziału widzów.

Warto dodać, że podopieczni Łukasza Żebrowskiego rozegrają aż trzy spotkania w ciągu sześciu dni. Najpierw podejmą gliwiczan, później 21 października zmierzą się w Arenie Toruń z Constractem Lubawa, a mini maraton zakończą 24 października w Chorzowie z Clearexem. - Przed nami bardzo duży mityng. Musimy zbilansować naszą pracę tak, żeby być gotowym na każde z tych spotkań. To duże wyzwanie. Moja w tym głowa, ale nie tylko, bo to wypadkowa wielu rzeczy - powiedział Żebrowski w rozmowie z mediami klubowymi. 

Czytaj także: Toruń. Tradycyjna kwesta na cmentarzu św. Jerzego oficjalnie odwołana [1 LISTOPADA]

FC Toruń - P.A. NOVA Gliwice. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Transmisję z niedzielnego spotkania FC Toruń - P.A. NOVA Gliwice oferuje portal tvcom.pl. Zachęcamy do oglądania i kibicowania "Pomarańczowo-Czarnym". Ten mecz obejrzycie TUTAJ. Początek relacji o godzinie 14:50, a pierwszy gwizdek sędziów zaplanowano na 15:00. Szykują się ogromne emocje i spodziewamy się gradu bramek!

Sadzenie drzew w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.