FC Toruń poległ u siebie. Grad bramek i horror w Arenie Toruń. Zobacz relację i zdjęcia z meczu

2021-04-19 8:14

FC Reiter Toruń przegrał z drużyną Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 3:5 w meczu Futsal Ekstraklasy. Kibice śledzący to spotkanie zobaczyli aż osiem bramek i długo wydawało się, że gospodarze mają szanse na dobry wynik. Stało się jednak inaczej. Podsumowanie i zdjęcia z Areny Toruń znajdziecie poniżej.

FC Toruń poległ u siebie. Grad bramek i horror w Arenie Toruń. Zobacz zdjęcia z meczu

Od pierwszych sekund było wiadomo, że czeka nas świetne widowisko. W 1. minucie do siatki gości trafił Michał Wojciechowski. Wydawało się, iż FC Reiter Toruń zdoła przejąć inicjatywę, ale już w 4. minucie spotkał ich zimny prysznic. Dwójkową akcję przeprowadzili Morozov i Mozheiko. Na liście strzelców znalazł się ten ostatni. Później gra się nieco uspokoiła, ale była to cisza przed burzą. W 10. minucie doskonałe podanie Szczepaniaka wykorzystał Mateusz Waszak. Goście ruszyli do odrabiania strat i to zaowocowało bramką Kacpra Opatowskiego. Tuż przed przerwą Remigiusz Spychalski odzyskał prowadzenie dla "Pomarańczowo-Czarnych", którzy w dobrych humorach schodzili na przerwę. Dalszy ciąg relacji pod galerią ze zdjęciami.

Kiedy wydawało się, że podopieczni Łukasza Żebrowskiego mają potencjał na dobry wynik - w 26. minucie genialną akcją popisał się Kacper Opatowski. Obrócił się z rywalem na plecach i pokonał golkipera FC Reiter Toruń. W 35. minucie było jeszcze gorzej dla torunian. Strzał Mozheiki przeciął Szypczyński i to poskutkowało golem na 4:3 dla gości. W końcówce Mozheiko wykorzystał pustą bramkę i wykonał wyrok na "Pomarańczowo-Czarnych".

FC Reiter Toruń - Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:5 (Wojciechowski, Waszak, Spychalski - Mozheiko 2x, Opatowski 2x, Szypczyński)

FC Reiter Toruń: Naparło (Iwański, Iwanek) - Wojciechowski, Waszak, Szczepaniak, Mrówczyński - Spychalski, Lewandowski, Machałowski, Bocian, Żebrowski

Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Wiegels (Goliński) - Pastars, Morozov, Mozheiko, Turkowyd - Opatowski, Kąkol, Makowski, Kędra, Pautiak, Szypczyński

Quiz. Są kojarzeni z Toruniem i wywołują mnóstwo kontrowersji! Mówi o nich cała Polska