FC Toruń - Team Lębork: Arena Toruń zostanie odczarowana?! Będzie transmisja w nSport+

2020-12-02 11:32 Konrad Marzec
FC Toruń spróbuje odczarować Arenę Toruń. Transmisja meczu z Team Lębork w nSport+
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose FC Toruń spróbuje odczarować Arenę Toruń. Transmisja meczu z Team Lębork w nSport+

W najbliższą sobotę (5.12.2020) piłkarze FC Reiter Toruń zrobią wszystko, aby "odczarować" własny parkiet i wygrać we własnej hali! Do grodu Kopernika przyjedzie ekipa Team Lębork. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie nSport+. Trener Łukasz Żebrowski z pewnością wierzy, że jego podopieczni zadbają o dobrą promocję "Pomarańczowo-Czarnych".

FC Toruń - Team Lębork: Arena Toruń zostanie odczarowana?!

Jeżeli chcielibyśmy opisać ekipę FC Reiter Toruń jednym słowem to użylibyśmy określenia "nieprzewidywalna". Po wspaniałym zwycięstwie w Chorzowie z tamtejszym Clearexem, "Pomarańczowo-Czarni" odebrali solidną lekcję od Rekordu Bielsko-Biała. Mistrzowie Polski wygrali aż 7:0, pokazując niesamowitą moc. Na szczęście już w najbliższy weekend będzie okazja do rehabilitacji. W sobotę (5.12.2020) o godzinie 12:00 rozpocznie się konfrontacja z Team Lębork. Czy w końcu uda się odczarować domowy obiekt?

Czytaj także: Toruń: Włamanie na targowisku miejskim. Trzech mężczyzn w areszcie

- Bardzo smuci nas fakt, że tak piękny i reprezentatywny obiekt jakim jest Arena Toruń nie może gościć na trybunach sympatyków futsalu. Jednak w najbliższą sobotę w samo południe będziemy wszyscy razem! Poczujmy ducha sportowej rywalizacji i klimat toruńskiej hali! - zachęcają przedstawiciele FC Toruń.

FC Toruń - Team Lębork, gdzie oglądać? Transmisja w nSport+

Dobre wieści dla fanów piłki nożnej w hali. W sobotę po raz pierwszy w tym sezonie Statscore Futsal Ekstraklasy, Toruń będzie gościł kamery nSport+. Spotkanie 15. kolejki będzie można obejrzeć właśnie na tym kanale. Miejmy nadzieję, że będzie to bardzo dobra promocja tej dyscypliny sportu. Zarówno jedni jak i drudzy pokazali już, że ich mecze mogą obfitować w wiele bramek i spięć podbramkowych. - Bądźcie z nami! Niech "Pomarańczowo-Czarni" czują Waszą obecność i wsparcie przed telewizorami! - apelują przedstawiciele FC Reiter Toruń.

Po trzynastu rozegranych meczach gospodarze zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli. Trzy pozycje niżej znajdziemy gości z Lęborka. 

W Toruniu nie działają fontanny i zraszacze