Gigantyczna kara dla rowerzysty z Inowrocławia! Mężczyzna był w ciężkim szoku

2022-01-28 10:03
Rower
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Gigantyczna kara dla rowerzysty w Inowrocławia! Mężczyzna był w ciężkim szoku

Inowrocław. 53-letni rowerzysta został zatrzymany przez policjantów z "patrolówki". Mężczyzna był w szoku, gdy usłyszał, jak wysoki mandat musi zapłacić za swoją głupotę. Z pewnością nie warto go naśladować.

Do zatrzymania pijanego rowerzysty doszło w miniony czwartek (27.01.2022) na terenie Inowrocławia (woj. kujawsko-pomorskie). Ok. godziny 10:00 patrol miejscowej policji postanowił skontrolować 53-latka. Jak się okazało - stróże prawa trafili w dziesiątkę. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Za swoją skrajną nieodpowiedzialność zapłacił gigantyczny mandat. Był w szoku, gdy usłyszał, że z jego konta ubędzie 2500 zł. - Patrol w trosce o bezpieczeństwo mężczyznę i rower przekazał jego rodzinie - informuje naszą redakcję asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Przeczytaj też: Napad na stację benzynową we Włocławku. Bohaterska postawa 22-latka

Policjanci podkreślają po raz kolejny, że nie będzie pobłażania dla pijanych kierowców. Nie ma tu większego znaczenia, czy wsiadają za kierownicę samochodu "na podwójnym gazie", czy w podobnym stanie prowadzą jednoślad. Narażają w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim uczestników ruchu. Nasza redakcja apeluje do czytelników - nie naśladujmy skontrolowanego przez stróżów prawa z Inowrocławia cyklisty.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Pijany kierowca BMW pędził S7 z prędkością 169 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE