Ich auto wpadło do stawu! Obaj zginęli. Potworna tragedia tuż przed świętami [ZDJĘCIA]

2021-12-23 12:28
Ich auto wpadło do stawu! Obaj zginęli. Potworna tragedia tuż przed świętam [ZDJĘCIA]
Autor: KMP Włocławek

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj na terenie gminy Kowal. Pojazd wpadł do stawu, a dwóch mężczyzn będących w aucie nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek w powiecie włocławskim. Nie żyją dwie osoby

Wczoraj (22 grudnia) około 17:20 policjanci zostali powiadomieni przez świadka, że w stawie przy drodze gruntowej w miejscowości Grodztwo (pow. włocławski) zauważył wystające koła od pojazdu, a kabina jest pod wodą. Zaalarmowane służby podjęły działania na miejscu.

Zobacz: Kujawsko-pomorskie: Osobówka wjechała do stawu. NIE ŻYJĄ dwie osoby!

- W trakcie ich trwania strażacy wyciągnęli dwóch mężczyzn z kabiny auta, którzy nie dawali żadnych oznak życia. Podjęta reanimacji nie pozwoliła przywrócić czynności życiowych obu mężczyzn i lekarz stwierdził zgon. Na miejscu zdarzenia oprócz służb ratowniczych działali policjanci wraz z prokuratorem, którzy zbierali materiał dowodowy - wyjaśnia sierż. szt. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku.

Przeprowadzone czynności pozwoliły wstępnie ustalić, że kierujący pojazdem suzuki jechał drogą gruntową z kierunku ulicy Dobrzyńskiej w Kowalu do drogi P2907C i nagle kierowca zjechał z tej drogi na pole. Tam uderzył w słupki ogrodzeniowe. Później pojazd wjechał do stawu, gdzie auto dachowało. Decyzją prokuratora ciała obu mieszkańców powiatu włocławskiego w wieku 61 i 66 lat zostały zabezpieczone w prosektorium.

Czytaj także: Wyszedł na zakupy i już nie wrócił. Co się stało z 48-letnim Henrykiem?

W sprawie prowadzone jest śledztwo pod kątem wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, które pozwoli ustalić dokładny przebieg zdarzenia i który z nich kierował autem oraz jaka była przyczyna ich zgonu.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wysadzili bankomat w Częstochowie. Chcieli ukraść pieniądze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE