Ojciec z dzieckiem na spacerze

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Inowrocław: Palił marihuanę i "opiekował się" córeczką w parku Solankowym! Co on sobie myślał?! / Zdjęcie poglądowe

Inowrocław: Palił marihuanę i "opiekował się" córeczką! Co on sobie myślał?!

2021-07-13 14:46

Nieodpowiedzialny ojciec palił marihuanę i jednocześnie opiekował się 7-letnią córką - ustalili policjanci z Inowrocławia. Mężczyzna został zatrzymany w parku Solankowym. Teraz odpowie za za posiadanie zabronionych środków. O sprawie został powiadomiony sąd rodzinny.

Inowrocław: Palił marihuanę i "opiekował się" córeczką w parku Solankowym! Co on sobie myślał?!

W miniony poniedziałek (12.07.2021) policjanci z Inowrocławia interweniowali na terenie parku Solankowego. Wcześniej funkcjonariusze dostali sygnał, że przebywający tam mężczyzna "opiekuje się" dzieckiem, paląc przy tym marihuanę. Dzięki wskazanemu rysopisowi policjanci zauważyli w Solankach podejrzanego. - Dalsze ich działania skutkowały ujawnieniem przy mężczyźnie roślinnego suszu o wadze kilkunastu gram. Badanie testerem wykazało, że to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany, a dziecko przekazane członkowi rodziny - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Czytaj też: Inowrocław: Brutalne napaści w biały dzień! Zaatakowali kobiety w Parku Solankowym

- Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzna miał również cztery tabletki ekstazy, które tak jak marihuana zostały przekazane do bydgoskiego laboratorium do dalszych badań. Inowrocławianin ma teraz prowadzoną sprawę karną. Już wcześniej był notowany za posiadanie zabronionych środków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia - wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka.

Na tym jednak nie koniec problemów zatrzymanego mężczyzny. Funkcjonariusze poinformują o całym zajściu sąd rodzinny. Zajmujący się dzieckiem ojciec wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością i z pewnością poniesie surowsze konsekwencje.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

W paczkach z Hiszpanii były narkotyki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE