KH Energa Toruń - GKS Tychy, zdjęcia z Tor-Toru

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose KH Energa Toruń - GKS Tychy, zdjęcia z Tor-Toru

GKS Tychy wygrał w Toruniu. Kryzys KH Energa trwa. Zdjęcia Kibiców

2021-11-28 19:06

KH Energa Toruń walczył o odzyskanie zaufania kibiców. W niedzielę do grodu Kopernika przyjechał GKS Tychy, który był faworytem tej konfrontacji. Mamy dla was zdjęcia kibiców i zawodników oraz krótką relację z meczu.

KH Energa Toruń - GKS Tychy, relacja

Ostatnie tygodnie nie poprawiały humorów kibicom KH Energa Toruń. Porażki w słabym stylu, a nawet wygrana po dogrywce z Ciarko STS Sanok przyniosły falę krytyki. Nic więc dziwnego, że faworytem niedzielnego meczu był GKS Tychy. Goście ze Śląska potwierdzili to w pierwszej tercji. Bramki Radosława Galanta i Christiana Mroczkowskiego dały prowadzenie 2:0. Dalszy ciąg relacji pod galerią ze zdjęciami. Zobaczcie materiały z trybun i z lodowiska.

Wprawdzie "Stalowe Pierniki" podjęły walkę, ale to było zdecydowanie zbyt mało na świetnie dysponowanych przyjezdnych. Na trafienie kontaktowe Roberta Arraka odpowiedzieli Michael Cichy i Galant. Trzybramkowe prowadzenie przed ostatnią tercją dało gigantyczne powody do optymizmu tyszanom.

W samej końcówce kosmetyki wyniku dokonał Aleksandr Rodionow, ale to było wszystko, na co było tego dnia stać torunian. Kryzys trwa.

KH Energa Toruń - GKS Tychy 2:4 (2:0, 1:2,1:0)

Czy KH Energa Toruń zdobędzie medal w sezonie 2021/22?