KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 3:2 - zdjęcia z meczu i trybun

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 3:2 - zdjęcia z meczu i trybun

KH Energa Toruń ze wspaniałym finiszem. Zagłębie Sosnowiec pokonane! ZDJĘCIA Z MECZU i TRYBUN

2019-12-02 9:52

KH Energa Toruń notuje ostatnimi czasy wyraźną zwyżkę formy. "Stalowe Pierniki" udowodniły to w domowej konfrontacji z Zagłębiem Sosnowiec. Podopieczni Juryja Czucha zapewnili sobie zwycięstwo na dziesięć sekund przed końcem! Zobaczcie zdjęcia z tego starcia.

Progres w grze podopiecznych Czucha jest widoczny gołym okiem. Nawet porażka 3:4 w Oświęcimiu (29 listopada) poszła w parze z dobrym stylem. Tym razem thriller zakończył się wygraną "Stalowych Pierników".

KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec, relacja

Gospodarze zaatakowali od pierwszych minut i dopięli swego po trafieniu Artioma Sadrietdinowowa. Niestety dla fanów z Torunia druga tercja należała już do gości, a bramki Karczochy i Garszyna wyprowadziły przyjezdnych na minimalnie prowadzenie.

Ostatnia odsłona zmagań należała jednak do człowieka KH Energi Toruń, a konkretnie do Jegora Fieofanowa. To właśnie jego dwa trafienia przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść "Stalowych Pierników". Warto dodać, że ostatnia bramka padła na 10 sekund przed końcową syreną.

Pod tekstem prezentujemy wam galerię autorstwa Róży Koźlikowskiej. Zobaczcie jak walczyli hokeiści i jak kibice wspierali swój zespół na Tor-Torze!

KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

1:0 - Artiom Sadrietdinow - Dienis Sierguszkin (11:57)
1:1 - Robert Karczocha (25:02)
1:2 - Siemion Garszyn - Damian Tyczyński, Robert Karczocha (34:23)
2:2 - Jegor Fieofanow - Jewgienij Jeriomienko, Jegor Szkodienko (47:39)
3:2 - Jegor Fieofanow - Artiom Sadrietdinow, Dienis Sierguszkin (59:50)