Kiedy sezon grzewczy 2021 w Toruniu? Wiemy, kiedy zaczną grzać kaloryfery

2021-09-22 16:02
Kaloryfer w toruńskim bloku
Autor: Super Express Toruń Kiedy sezon grzewczy 2021 w Toruniu? Wiemy, kiedy zaczną grzać kaloryfery

Kiedy rozpocznie się sezon grzewczy 2021 w Toruniu? Niskie temperatury sprawiły, że wielu mieszkańców pyta kiedy zaczną grzać kaloryfery w ich blokach. Okazuje się, że w niektórych rejonach grodu Kopernika sezon grzewczy już wystartował, a inne osiedla lada moment będą mogły się pochwalić działającymi grzejnikami. Sprawdzamy szczegóły na se.pl.

Kiedy sezon grzewczy 2021 w Toruniu? Znamy daty

Druga połowa września, brzydka pogoda, a na termometrach coraz mniej przyjemne temperatury, więc mieszkańcy Torunia coraz liczniej pytają o start sezonu grzewczego 2021 w Toruniu. Kiedy zaczną grzać kaloryfery na konkretnych osiedlach? - Nie czekaj - skontaktuj się z administratorem budynku, by zlecił włączenie ogrzewania w Twoim domu. Administratorzy budynków wnioski o włączenie ogrzewania wysyłają do Biura Obsługi Klienta - informuje PGE Toruń. Jak się okazuje - niektóre osiedla już mogą pochwalić się działającymi kaloryferami. Ciepło jest m.in. Na Skarpie. A jak to wygląda w innych rejonach naszego miasta?

Czytaj też: Toruń: Nazistowskie symbole na starówce. O co chodzi?

Sezon grzewczy 2021 w Toruniu. Tu niebawem zaczną grzać kaloryfery

Wiemy jak wygląda sytuacja na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkańcy ulicy Krasińskiego zostali poinformowani, że w czwartek (23.09.2021) zostanie uruchomione centralne ogrzewanie. - Prosimy ustawić zawory termoregulacyjne na maksymalny przepływ - przekazuje AZ con sp. z o.o.

Przedstawiciele PGE Toruń przekonują, że spółka jest gotowa 365 dni w roku dostarczyć ciepło. Będzie to szczególnie istotne w nocy. Ekspert serwisu pogodawtoruniu.pl Rafał Maszewski informuje, że w najbliższych dniach po zmroku będzie bardzo zimno. Termometry pokażą jednocyfrowe wartości. W nocy z soboty na niedzielę (25-26.09.2021) odnotujemy zaledwie 7 stopni. A czy u was na osiedlu kaloryfery już grzeją? A może pojawiły się nieprawidłowości, o których chcielibyście poinformować większe grono mieszkańców? Nasza redakcja pozostaje do waszej dyspozycji każdego dnia!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Kiedy powinien rozpoczynać się sezon grzewczy?
Tak zmieniał się Toruń przez ostatnich 37 lat!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE