Koronawirus. Specjalne namioty stanęły pod Urzędem Miasta Torunia

2020-08-12 12:10 Konrad Marzec
Specjalne namioty stanęły pod Urzędem Miasta Torunia
Autor: Urząd Miasta Torunia / torun.pl Koronawirus. Specjalne namioty stanęły pod Urzędem Miasta Torunia

Przed dwoma budynkami Urzędu Miasta Torunia pojawiły się namioty, w których mieszkańcy mogą poczekać, zanim załatwią swoją sprawę. Informację przekazali przedstawiciele UMT na głównej stronie grodu Kopernika. Ma to oczywiście związek z pandemią koronawirusa w Polsce.

Koronawirus zmienił funkcjonowanie wielu instytucji w Toruniu. W związku z pandemią COVID-19 w Polsce załatwienie sprawy w urzędzie odbywa się z zachowaniem zasad rygoru sanitarnego. Warto pamiętać - aby osobiście odwiedzić urząd, zawsze trzeba umówić się telefonicznie lub mailowo na konkretny termin, a przed wejściem poddać się pomiarowi temperatury i zdezynfekować dłonie. Oczywiście liczba osób, które w jednym momencie znajdują się w budynku także jest ograniczona. Interesanci wpuszczani są pojedynczo.

- Dlatego, aby czekając na swoją kolej mogli schronić się przed deszczem lub słońcem, przed dwoma budynkami urzędu ustawiono namioty - czytamy na głównej stronie Urzędu Miasta Torunia.

Specjalne namioty stanęły przed budynkiem urzędu przy ul. Batorego 38/40 oraz przy ul. Grudziądzkiej 126b. W Toruniu mamy obecnie 185 zakażonych koronawirusem (stan na 12.08.2020, godzina 10:30). Łącznie w Polsce od początku pandemii zdiagnozowano 53 676 przypadków koronawirusa COVID-19. 1830 osób zmarło.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus w Toruniu - to warto wiedzieć

Wielka ewakuacja w mieście! Wszystko przez koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.