Koszmarny finał potrącenia rowerzysty w Toruniu. 31-latek ZMARŁ w szpitalu

2020-08-18 10:51 KM
Rower 51-latka potrąconego koło Torunia
Autor: KMP w Toruniu Koszmarny finał potrącenia rowerzysty w Toruniu. 31-latek ZMARŁ w szpitalu / Zdjęcie poglądowe

W szpitalu zmarł 31-letni rowerzysta, który trafił tam po wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło 7 sierpnia tego roku na Szosie Chełmińskiej w Toruniu. - Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Do koszmarnego w skutkach wypadku w Toruniu doszło w piątek (7 sierpnia) na Szosie Chełmińskiej - na wysokości posesji nr 102, w okolicach skrzyżowania z ul. Grunwaldzką. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynikało, że kierujący osobowym Oplem Astrą 21-latek jadąc w stronę ul. Bema potrącił rowerzystę. Niestety w poniedziałek - 17 sierpnia, do policjantów dotarły tragiczne wieści ze szpitala. Na terenie lecznicy zmarł 31-letni rowerzysta, który trafił tam po opisywanym zdarzeniu.

Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

- Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112 - apeluje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego mężczyzny składamy wyrazy głębokiego współczucia, a do wszystkich uczestników ruchu drogowego kierujemy prośbę - uważajcie na trasie! Zachowajcie czujność i zdejmijcie nogę z gazu. To może uratować życie wam i innym.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Efektowny pościg ulicami Torunia! Zatrzymanemu grozi 15 lat więzienia.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.