Toruń: Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIE]

2020-08-11 19:56 KM
Radiowóz Policji z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Toruń: Policja poszukuje tego mężczyzny. Rozpoznajesz go? / Zdjęcie poglądowe

Toruń. Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują mężczyzny, który ukradł piłę spalinową. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. - Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Toruń: Policja ponownie wierzy w moc internetu i prosi o pomoc. Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawcy przestępstwa, do jakiego doszło 22 lipca tego roku. Mężczyzna ukradł piłę spalinową z terenu budowy przy Szosie Bydgoskiej. - W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca - informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Zdjęcie, które dostaliśmy od policjantów publikujemy poniżej. Zobaczcie, czy możecie pomóc funkcjonariuszom!

Toruń: Policja poszukuje tego mężczyzny. Rozpoznajesz go?
Autor: KMP w Toruniu Toruń: Policja poszukuje tego mężczyzny. Rozpoznajesz go?

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawione na zdjęciu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112 - apeluje mł. asp. Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tak policjanci z Torunia walczą z przestępczością

Demonstracja LGBT w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.