Koszmarny wypadek w Siniarzewie. Samochód zmiażdżył rowerzystkę. Kobieta nie miała szans

2022-01-19 9:30
Rower
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Koszmarny wypadek w Siniarzewie. Samochód zmiażdżył rowerzystkę. Kobieta nie żyje

Tragiczny wypadek w Siniarzewie koło Aleksandrowa Kujawskiego (woj. kujawsko-pomorskie). Nie żyje 70-letnia cyklistka, potrącona przez kierowcę samochodu osobowego. Miejscowi policjanci prowadzą śledztwo i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia.

Potworny wypadek w Siniarzewie w powiecie aleksandrowskim. Doszło do niego w miniony wtorek (18.01.2022) ok. godziny 16:00. Wszystko wskazuje na to, że kierowca samochodu osobowego niedokładnie ocenił zagrożenie przy manewrze wyprzedzania. Jego auto potrąciło 70-letnią rowerzystkę. Oficer prasowy z Aleksandrowa informuje naszą redakcję, że ofiara zginęła na miejscu. - Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 26-latka, był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku - przekazuje asp. Marta Błachowicz z KPP w Aleksandrowie Kujawskim. Funkcjonariusze regularnie apelują o ostrożność na drogach. W ostatnich dniach stan nawierzchni nie ułatwiał zadania uczestnikom ruchu drogowego. Warto zachować odpowiedni poziom koncentracji. Szarże na drogach są wysoce niewskazane.

Czytaj też: Luca L. zostanie przebadany psychiatrycznie. Tak tłumaczy się sprawca masakry w Toruniu

Tragiczny wypadek w Siniarzewie koło Aleksandrowa. Apel do kierowców

Rodzinie i bliskim 70-letniej kobiety składamy wyrazy głębokiego współczucia. Ostatnie zdarzenia z województwa kujawsko-pomorskiego każą po raz kolejny uczulić kierowców na niebezpieczeństwo. Pod żadnym pozorem nie bierzcie przykładu z kobiety, skontrolowanej przez policjantów z Radziejowa. Mieszkanka regionu straciła prawo jazdy i została ukarana gigantycznym mandatem.

- Jedną z zatrzymanych była 22-latka, która rozwinęła prędkość 110 km/h w terenie zabudowanym. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 60 km/h straciła na trzy miesiące prawo jazdy. Dodatkowo dostała 1500 zł. mandatu i punkty karne - wyjaśnia asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kierowca, który spowodował wypadek, powinien trafić do więzienia?
Wypadek na Wańkowicza w Olsztynie. Rozpędzone auto wjechało w drzewo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE