Tragiczny wypadek pod Brodnicą! Nie żyje 22-letni mężczyzna

2022-01-18 13:15
Tragiczny wypadek pod Brodnicą! Nie żyje 22-letni mężczyzna
Autor: OSP KSRG Jabłonowo Pomorskie (Facebook) Tragiczny wypadek pod Brodnicą! Nie żyje 22-letni mężczyzna

Dramatyczne doniesienia z kujawsko-pomorskich dróg! Wczoraj (17 stycznia) w miejscowości Kamień (powiat brodnicki) doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch aut. Jedna osoba zginęła - to 22-letni mężczyzna, który podróżował volkswagenem passatem. Jak doszło do zdarzenia?

Tragiczny wypadek pod Brodnicą! Nie żyje 22-letni mężczyzna

Jak informuje OSP w Jabłonowie Pomorskim, do wypadku doszło około godziny 23 na drodze w miejscowości Kamień. Według wstępnych ustaleń, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Gdy służby dotarły na miejsce, 21-letni kierowca volkswagena passata był zakleszczony w samochodzie. Mężczyzna z obrażeniami nóg oraz klatki piersiowej został przewieziony do szpital. Niestety mniej szczęścia miał 22-letni pasażer. Mimo natychmiastowej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Zobacz: To on biegał z maczetą po Toruniu. Krwawa rzeź o poranku! Kim jest Luca? [ZDJĘCIA]

Pozostałe osoby biorące udział w wypadku, podróżujące audi A6 wyszły z samochodu o własnych siłach i nie miały widocznych obrażeń.  Sprawę wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek na DK91 w Kolniku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE