Kujawsko-Pomorskie: Zrobili TO z kapliczką! Policja prosi o pomoc świadków

2021-01-14 20:15 km
Policjanci z Pakości poszukują wandali
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Policjanci z Pakości poszukują wandali. Funkcjonariusze proszą o pomoc świadków

Policjanci z Pakości (woj. kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski) poszukują wandali, którzy "zainteresowali" się kapliczką Kalwarii Pakoskiej. To na nich właśnie sprawcy nanieśli niepożądane napisy. - Funkcjonariusze apelują o kontakt do osób, które mają wiedzę na ten temat i do świadków zdarzenia - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Pakość: Policjanci szukają wandali, którzy "zainteresowali" się kapliczką

Funkcjonariusze z Pakości wierzą w moc internetu i zwracają się z prośbą o pomoc w sprawie zniszczenia kapliczek. Doszło do niego w poniedziałek (11.01.2021) na terenie Kalwarii Pakoskiej. Sprawcy popisali ściany zewnętrzne obiektów.

- W tej sprawie policjanci z komisariatu w Pakości prowadzą postępowanie o wykroczenie i kierują apel do osób, które mają wiedzę, kto dokonał uszkodzeń - przekazuje nam asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Czytaj także: Szokujące zachowanie kierowcy z Włocławka. Co on sobie myślał?! [ZDJĘCIA]

Jeżeli macie wiedzę w tej sprawie - można kontaktować się z policjantami pod numerem telefonu 607 213 156.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Lubuskie: SZALEŃCZY pościg za poszukiwanym mężczyzną! Wszystko nagrały kamery