Kujawsko-pomorskie. Ta kryjówka nie miała prawa wypalić. 26-latek wpadł w poważne tarapaty

2020-02-13 9:40 EITOR
Kryjówki szukał w szafie. To się nie miało prawa udać...
Autor: CC Pixabay.com Kryjówki szukał w szafie. To się nie miało prawa udać...

W środę (12 lutego) policjanci wydziału kryminalnego udali się pod ustalony adres, żeby zatrzymać mężczyznę poszukiwanego dwoma nakazami doprowadzenia i zarządzeniem o zatrzymaniu. - Poszukiwany został odnaleziony w szafie. Najbliższe 11 miesięcy spędzi w więzieniu - informuje nas podkomisarz Małgorzata Małkińska z KPP w Lipnie.

Poszukiwany do odbycia kary 26-latek ukrywał się od kilku miesięcy. Kryminalni ustalili gdzie może przebywać mężczyzna i w środę (12 lutego), udali się tam w celu zatrzymania mieszkańca gminy Wielgie. Drzwi otworzył policjantom członek rodziny 26-latka, twierdząc, że poszukiwanego nie ma na miejscu

- Funkcjonariusze nie dali temu wiary i przeszukali mieszkanie. Okazało się, że szafa nie była najlepszą kryjówką i mężczyzna został zatrzymany. Dwa nakazy doprowadzenia i zarządzenie o zatrzymaniu wydał za mężczyzną Sąd Rejonowy w Lipnie, w związku z uszkodzeniem mienia i popełnionymi wykroczeniami, których się dopuścił - mówi podkomisarz Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. W czwartek zostanie doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 11 miesięcy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.