Kujawsko-pomorskie: Wypadek na DK 10 w Czernikowie! Dwie osoby poszkodowane

2021-05-05 19:39 Anna Gołata PAP
Mława: Zderzenie dwóch busów na DK 7. Trzy osoby trafiły do szpitala!
Autor: pixabay Mława: Zderzenie dwóch busów na DK 7. Trzy osoby trafiły do szpitala!

Uwaga kierowcy! Dziś (5 maja) na drodze krajowej nr 10 doszło do groźnego wypadku. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, w miejscowości Czernikowo (powiat toruński) zderzyły się dwa samochody osobowe. Wiadomo, że dwie osoby zostały poszkodowane. Według najnowszych doniesień, DK 10 jest wciąż zablokowana.

Wypadek na DK 10 w Czernikowie! Dwie osoby poszkodowane

Ważne informacje dla kierowców z Kujaw i Pomorza! - Zablokowana jest droga krajowa nr 10 w Czernikowie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały poszkodowane - poinformował dzisiaj (5 maja) dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Co dokładnie się tak wydarzyło?

ZOBACZ: Poważny wypadek koło Chełmży. 58-latek popełnił fatalny błąd

Jak informuje PAP, do wypadku doszło na 335 kilometrze drogi krajowej nr 10, na odcinku Toruń - Lipno. Poszkodowane osoby przetransportowano do szpitala - jedną śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a drugą karetką. Według informacji Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy, utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin. Policja organizuje objazd.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE