Policja poszukuje tych osób za znęcanie się fizyczne bądź psychiczne [ZDJĘCIA]

2019-03-05 11:22 Redakcja ESKA INFO

Przemoc w rodzinie to bardzo poważny temat, którego nie można lekceważyć. Policja z województwa kujawsko-pomorskiego poszukuje osób, które dopuściły się przestępstwa z Art. 207 § 1, który mówi o znęcaniu się fizycznym lub psychicznym. Przyjrzyjcie się im, może mijaliście tych przestępców na ulicy!

Art. 207 § 1 mówi jasno - "Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

Przemoc w rodzinie to zawsze bardzo trudny temat. Niekiedy zastraszone ofiary nie są w stanie poprosić o pomoc kogoś z zewnątrz. Na szczęście coraz więcej takich przestępstw wychodzi na jaw. Na portalu torun.eska.pl publikujemy galerię ze zdjęciami poszukiwanych osób, które miały się dopuścić znęcania się nad innymi. Niektórzy mają na swoim koncie również inne grzechy!

Zobacz też:

Osoby, które mogą znać miejsce pobytu poszukiwanych lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerami telefonu 112 i 997.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - kmarzec@grupazpr.pl

>>> Oznakowane, ale niebezpieczne - tak o przejściu przy Grudziądzkiej mówią torunianie [FOTO, AUDIO]

>>> Groźny wypadek w okolicach auli UMK. Osobówka potrąciła 23-letnią kobietę!

Obejrzyj WIDEO: