Popełnił przestępstwo w pociągu jadącym z Torunia. Policji pomogły anonimowe zgłoszenia

2020-07-16 12:38 KM
Mężczyzna, który ukradł terminal w pociągu z Torunia w asyście funkcjonariusza Policji
Autor: KMP we Włocławku Popełnił przestępstwo w pociągu jadącym z Torunia. Policji pomogły anonimowe zgłoszenia

Policjanci z Włocławka, dzięki anonimowym zgłoszeniom, zatrzymali poszukiwanego 45-latka. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami od maja, kiedy to ukradł terminal płatniczy w pociągu jadącym z Torunia. - Publikacja monitoringu z tego zdarzenia przyczyniła się do rozpoznania sprawcy i zgłoszenia służbom prawdopodobnego miejsca jego przebywania - informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z KMP we Włocławku.

W minioną środę (15.07.2020) dyżurny włocławskiej jednostki Policji otrzymał anonimowe zgłoszenia odnośnie poszukiwanego mężczyzny. Według zawiadamiających osoba odpowiadająca wizerunkowi sprawcy kradzieży terminala płatniczego w pociągu jadącym z Torunia do Kutna 01.05.2020 opublikowanemu w internecie miała przebywać na jednym z włocławskich osiedli. Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli weryfikację otrzymanych informacji i szybko namierzyli opisywanego mężczyznę, który z pewnością nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

- 45-latek był zaskoczony widokiem policjantów, nie spodziewał się, że zostanie zatrzymany. Mieszkaniec Włocławka miał ponad promil alkoholu w organizmie i trafił do policyjnej celi. Przyznał się do popełnienia czynu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut przywłaszczenia terminala płatniczego w pociągu jadącym z Torunia do Kutna. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - informuje nas st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z zespołu prasowego KMP we Włocławku.

Policjantka z regionu z dumą przyznaje, że mieszkańcy Włocławka po raz kolejny nie pozostali obojętni na apel mundurowych i przyczynili się do zatrzymania osoby poszukiwanej. Przyłączamy się do słów uznania.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Szokujące zachowanie młodego kibica na meczu Lechia - Legia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.