Policjanci z Torunia poszukują świadków wypadku na moście

i

Autor: Kuba Paduch, Radio ESKA Policjanci z Torunia poszukują świadków wypadku na moście

Potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje świadków wypadku

2018-09-19 18:31

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują świadków wypadku, który miał miejsce 10 sierpnia przy ul. Reja w Toruniu.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie wypadku, do jakiego doszło 10 sierpnia tego roku około godz. 23:30 na ul. Reja (na wysokości posesji nr 48). Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi potrącił pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych. 36-latek trafił do szpitala z obrażeniami nogi. Kierowca oddalił się z tego miejsca.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem  Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście przy ul. PCK 2. Numer telefonu (56) 641 24 52 lub 112. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - kmarzec@grupazpr.pl


>>> Zmiany w ruchu na placu Chrapka. Ważne informacje dla kierowców! [MAPA]


Zobacz też: Chcesz zostać Aniołem? Toruński klub poszukuje prawdziwych kozaków! [AUDIO]


#TOWIDEO

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE