Prognoza pogody na środę. 12 sierpnia z dominacją słońca?

2020-08-12 7:10 KM
Słońce i piękna pogoda
Autor: CC Pixabay.com Prognoza pogody na 12 sierpnia. Środa pod dyktando słońca? / Zdjęcie poglądowe

Najnowsza prognoza pogody na 12 sierpnia. W środę (12.08.2020) słońce będzie dominować na niebie. Eksperci IMGW przewidują, że na termometrach znów zagoszczą wysokie temperatury, ale jednocześnie informują, że gigantycznych upałów tym razem nie należy się spodziewać. Szczegółowa analiza pogodowa w tekście poniżej.

Spis treści

  1. Prognoza pogody na środę. Co nas czeka 12 sierpnia?
  2. Prognoza pogody na 12 sierpnia. Jakie temperatury w środę?
  3. Prognoza pogody na 12 sierpnia. Gdzie w środę spadnie deszcz?
  4. Prognoza pogody na 12 sierpnia. W środę bez silnego wiatru

Prognoza pogody na środę. Co nas czeka 12 sierpnia?

Początek sierpnia przyniósł spore zawirowania pogodowe. Ósmy miesiąc roku zbliża się do połowy, a prognoza pogody do tej pory nie była zbyt korzystna. Czy coś zmieni się w środę? Wszystko na to wskazuje. Eksperci IMGW przewidują, że 12 sierpnia przyniesie bardzo ładną pogodę, z dużą przewagą słońca. Nie oznacza to jednak, że wszystkie regiony uwolniły się od opadów deszczu. Tradycyjnie poniżej prezentujemy wam szczegółową prognozę pogody z uwzględnieniem temperatury, zachmurzenia i wiatru.

Prognoza pogody na 12 sierpnia. Jakie temperatury w środę?

Specjaliści IMGW podają, że 12 sierpnia temperatura maksymalna będzie się kształtowała na poziomie od 21°C na północnym wschodzie, około 25°C w centrum, do 29°C na zachodzie. W Gorzowie Wielkopolskim słupki rtęci mogą pokazać 30 stopni. Zdecydowanie chłodniej nad morzem. W okolicach Gdańska termometry wskażą 21 stopni. Przyjemna pogoda dla wczasowiczów! W Warszawie i Łodzi do 27°C. 

Prognoza pogody na 12 sierpnia. Gdzie w środę spadnie deszcz?

- W dzień bezchmurnie lub zachmurzenie małe, tylko w górach okresami umiarkowane lub duże i w Tatrach możliwe przelotne opady deszczu - podają eksperci IMGW za pośrednictwem serwisu pogodowego Instytutu.

Prognoza pogody na 12 sierpnia. W środę bez silnego wiatru

Eksperci od warunków atmosferycznych przekonują, że w środę w ciągu dnia wiatr będzie słaby i umiarkowany, jedynie na wybrzeżu porywisty, wschodni i północno-wschodni.

W kolejnych dniach przekażemy wieści pogodowe dotyczące najbliższego weekendu. Warto śledzić nasz portal.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Wojewódzki porównuje Tadlę do alkoholika. Dziennikarka mu odpowiada!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.