Mocne zdjęcia

Przerażający wypadek w Kujawsko-Pomorskiem. Wariacki rajd kompletnie pijanego 19-latka miał taki finał

2023-03-14 10:51

Kujawsko-pomorskie: Ten przerażający wypadek to wyjątkowo bolesna lekcja dla 19-latka. Prawo jazdy musiał mieć przecież od niedawna, ale to nie przeszkodziło mu w wyruszeniu w podróż pod wpływem alkoholu. - Rozbił samochód na drzewie. Wkrótce odpowie przed sądem

To nie był spokojny początek tygodnia dla radziejowskich policjantów. Mimo wielu apeli, młodzi ludzie wciąż robią takie rzeczy. W poniedziałek (13 marca 2023 r.), ok. godziny 20:00 było już ciemno. 19-latek brawurowo pokonywał teren miejscowości Dobre-Wieś. - Mieszkaniec powiatu radziejowskiego, jechał sam oplem astra. Na skutek niedostosowania prędkości, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, kompletnie rozbijając auto - wyjaśnia asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów. Jak się okazało, okoliczności tego przerażającego wypadku kompletnie pogrążają młodego człowieka.

Straszny wypadek w Kujawsko-Pomorskiem. 19-latek był kompletnie pijany

W tym przypadku nie mogło się obejść bez kontroli trzeźwości rannego sprawcy. Okazało się, że nastolatek miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala na badania i obserwację. Już stracił prawo jazdy, które zdobył zaledwie pół roku wcześniej.

- Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania i wysoka grzywna - podsumowuje asp. szt. Krasucki. Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy galerię ze zdjęciami z tego przerażająco wyglądającego wypadku. Apelujemy jednocześnie do wszystkich kierowców - pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie