To nie koniec!

Robili to na ulicach Torunia. Wszystko się nagrało! Ten film obnaża ich grzechy

2023-03-13 14:06

Toruń: Policjanci zaskoczyli kierowców z regionu i gości. Wykorzystali drona i nagrali ich zachowanie. Oficer prasowa KMP podkreśliła, że zdecydowanie nie wszyscy wiedzą, jak powinna wyglądać ich jazda i dodała, że podobne akcje funkcjonariuszy będą powtarzane.

Akcja toruńskiej policji miała miejsce w piątek (3 marca 2023 r.). Kierujący "wpadli w oko" drona na ulicach Szosa Lubicka i Przy Skarpie. Mundurowi zdecydowanie mieli co oglądać. - Nie wszyscy kierowcy wiedzą, że zapalające się czerwone światło na skrzyżowaniu oznacza obowiązek zatrzymania się. Kamera drona dostrzega natomiast bardzo dokładnie, w jakim momencie pojazd wjechał na skrzyżowanie oraz jakie są jego tablice rejestracyjne - wyjaśnia mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

Toruń. Akcja policji z użyciem drona. Będzie ich więcej

Drakońskie kary nie odstraszają wszystkich kierowców. Przypomnijmy - za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej taryfikator przewiduje mandat w wysokości od 300 do 500 złotych oraz 15 punktów karnych. Policjantka z Torunia podkreśla, że podobne działania będą kontynuowane w przyszłości i nie ma mowy o stosowaniu taryfy ulgowej. Pod materiałem prezentujemy galerię ze zdjęciami i film z marcowej akcji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Kierowcy z Torunia nagrani przez policję! Na jaw wyszły ich grzechy