Rozpoznajesz tego mężczyznę? Ważny apel policjantów z Torunia [ZDJĘCIA]

2020-09-09 11:18 KM

Policjanci z Torunia przekazują apel kolegów z Dobrzejewic. Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu poszukują mężczyzny, który okradł jedną z drogerii. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Dzięki temu stróże prawa mogli przekazać materiały zdjęciowe. Przyjrzyjcie mu się dokładnie i jeśli go rozpoznajecie - powiadomcie służby!

Funkcjonariusze niejednokrotnie zaznaczali, że publikacja wizerunku domniemanych sprawców bardzo im pomaga w pracy. Tym razem również proszą o pomoc internautów. Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują sprawcy kradzieży, do jakiej doszło 14 sierpnia 2020 roku. Jak ustalili śledczy, sprawca ukradł produkty kosmetyczne z drogerii zlokalizowanej przy ul. Bankowej w Lubiczu Górnym. Straty wyniosły w kilka tysięcy złotych. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca.

Rysopis:

  • wiek około 20-25 lat,
  • szczupła budowa ciała,
  • ubrany w czarne spodnie,
  • czarne buty,
  • niebieska koszula z długim rękawem,
  • maseczka na twarzy

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach, Dobrzejewice 65. Numer telefonu tel. 47 754 29 00 lub 112 - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Poszukiwany sprawca potrącenia rowerzystki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.