Rydzyk

i

Autor: Super Express, Shutterstock Rydzyk

Nie będzie zadowolony

Rydzyk w poważnych tarapatach! Musi dopłacać do interesu

2023-09-04 9:57

Ojciec Tadeusz Rydzyk nie może być zadowolony z wyników jednego ze swoich biznesów, który funkcjonuje na polskim rynku od 12 lat. Mowa tutaj o telefonii, która jest skierowana do jego sympatyków. Okazuje się, że przyniosła ona stratę. Czy redemptorysta ma poważne powody do obaw?

Wszyscy ci, którzy kibicują o. Tadeuszowi Rydzykowi przyjmą tę informację z niepokojem. Sieć W Naszej Rodzinie została uruchomiona w 2011 roku i zarządza nim słynna na całą Polskę Fundacja Lex Veritatis. Kojarzy się ona jednoznacznie z osobą ojca Rydzyka. Redemptorysta musi się drapać po głowie, ponieważ jak donosi portal money.pl - spadek przychodów sieci za rok 2022 wyniósł aż 21 procent. Przychody sprzedażowe netto spółki Polskie Sieci Cyfrowe spadły o prawie 80 tysięcy złotych, za to znacząco wzrosły koszty. - Strata netto wyniosła natomiast 68 tys. zł, co jest pierwszym tego typu wynikiem odnotowanym przez spółkę - podsumowują dziennikarze money.pl.

Rydzyk martwi się biznesem? Spółka ma wytłumaczenie

Jak przedstawiciele sieci tłumaczą rozczarowujący wynik? Przede wszystkim rosnącą konkurencją "większych graczy" brakiem rozbudowanej sieci dystrybucji. Zobaczymy, czy w najbliższych miesiącach uda się poprawić sytuację. Udziałowcami Polskich Sieci Cyfrowych są spółki Magna Polonia i Bonum oraz SKOK Holding z Luksemburga. Tymczasem ojciec Rydzyk może sobie poprawić humor m.in. Geotermią Toruń, która zanotowała 9,41 mln zł przychodów. Kontrowersyjny biznesmen jest również dumny z Parku Pamięci Narodowej, który zwłaszcza nocami wygląda imponująco.

Wiesz wszystko o ojcu Rydzyku? Sprawdź się w quizie, przygotowanym przez naszą redakcję

Radio Maryja i ojciec Rydzyk. Historia i kontrowersje

Pytanie 1 z 10
Radio Maryja zostało założone w roku
Listen on Spreaker.