Drogowy KOSZMAR koło Torunia. 20-latek WYPRZEDZAŁ na WARIATA?! Kobieta NIE ŻYJE! [ZDJĘCIA]

2021-03-03 9:56 km

Fatalne wieści z dróg koło Torunia. W miniony wtorek (2.03.2021) w godzinach wieczornych doszło do śmiertelnego wypadku. Wszystko działo się w Brzozie (powiat toruński). Policjanci przekazują, że 20-latek kierujący "osobówką" przy wyprzedzaniu innych pojazdów najprawdopodobniej doprowadził do czołowego zderzenia. Niestety jest ofiara śmiertelna. To seniorka, podróżująca volkswagenem.

Drogowy KOSZMAR koło Torunia. 20-latek WYPRZEDZAŁ na WARIATA?! Kobieta NIE ŻYJE!

Brzoza to mała wieś, położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim. We wtorek (2.03.03) w godzinach wieczornych bynajmniej nie było tam spokojnie. Ok. godziny 19:10 miał miejsce śmiertelny wypadek. Podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu przekazała nam, że kierujący toyotą corollą, jadący od Ciechocinka w kierunku Torunia najprawdopodobniej podjął próbę wyprzedzenia dwóch pojazdów. - Niestety doprowadził przy okazji do czołowego zderzenia z volkswagenem tiguanem - mówi portalowi Toruń Projekt Miasto policjantka.

Przeczytaj także: KARAMBOL w Toruniu! Policja, straż i karetki w akcji [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

- Pasażerka volkswagena z rocznika 1948 została przewieziona do szpitala. Niestety mimo wysiłków medyków zmarła. 68-letnia pasażerka tiguana i 20-letni kierujący toyotą również trafili do lecznicy. Mieli poważne obrażenia - przekazuje nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratora. Do kierujących nie tylko z regionu apelujemy o ostrożną jazdę. Warunki na drogach w kolejnych dniach będą dalekie od idealnych. Zaleca się zdjęcie nogi z gazu i wzmożoną koncentrację. Do tematu będziemy wracać!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Śmiertelny wypadek na DK91 w miejscowości Szprudowo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE