uwaga!

Śmiertelny wypadek na DK 10 pod Toruniem! Policja szuka świadków masakry na drodze

2023-12-04 17:30

Wracam do tragedii, która rozegrała się na drogach Kujaw i Pomorza. W poniedziałek, 4 grudnia na drodze krajowej nr 10 w Dybowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku, W szpitalu zmarł 75-letni mężczyzna. Teraz policja poszukuje świadków zderzenia. Drugi z kierowców przebywa w szpitalu.

- Policjanci z toruńskiej komendy poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 4 grudnia chwilę po godzinie 4 w Dybowie na drodze krajowej numer 10. W wyniku czołowego zderzenia się osobowego volkswagena i dostawczego peugeota zginął 75-letni mężczyzna. Kierowca zmarł w szpitalu - poinformowała po południu rzecznik prasowa toruńskiej policji asp. Dominika Bocian.

Zobacz: Tragedia na DK 10. Mężczyzna nie żyje. Od tych zdjęć włosy stają dęba

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że 75-letni kierowca osobowego volkswagena passata, jadący w kierunku Bydgoszczy, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z dostawczym peugeotem boxerem. Drugim autem kierował 60-latek. Obaj poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. - Pomimo wysiłków lekarzy 75-latek zmarł - poinformowała asp. Bocian. Przyczyny wypadku wyjaśni śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Apel do świadków

- Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego tragicznego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami toruńskiej komendy pod numerem telefonu 47 754 26 96, 47 754 23 68 - poinformowała asp. Bocian.

Można także swoją wiedzą o tej sprawie podzielić się pisząc na adres e-mail: [email protected] lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17.

Sonda
Byłeś/byłaś świadkiem podobnego zdarzenia?
Koszmarny wypadek w Dybowie pod Toruniem. Mężczyzna zginął w środku nocy