Strażnicy miejscy z Torunia weszli do restauracji na starówce! Dwie osoby zatrzymane

2021-06-18 9:03
Strażnicy miejscy z Torunia weszli do restauracji na starówce! Dwie osoby zatrzymane
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Strażnicy miejscy z Torunia weszli do restauracji na starówce! Dwie osoby zatrzymane

Strażnicy miejscy z Torunia patrolujący starówkę zmuszeni byli do wejścia do jednej z restauracji. Powód? Udało się tam dwóch mężczyzn, którzy wcześniej dokonali kradzieży w sklepie sąsiadującym z lokalem. 42- i 33-latek zostali zatrzymani, a wcześniej zachowywali się bardzo agresywnie. Więcej na se.pl/torun poniżej.

Strażnicy miejscy z Torunia weszli do restauracji na starówce! Dwie osoby zatrzymane

Interwencja strażników miejskich z Torunia w jednym z lokali, mieszczących się na starówce miała miejsce w miniony wtorek (15.06.2021), ok. godziny 12:10. Wówczas pracownik ochrony jednego ze sklepów przy ul. Szerokiej poinformował ich o kradzieży. - Według relacji ochroniarza sprawcy udali się do sąsiadującej ze sklepem restauracji w celu konsumpcji skradzionego towaru. Podejrzani siedzieli przy stoliku, a widok zbliżającego się patrolu bardzo ich zaskoczył - informuje Jarosław Paralusz, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Toruniu.

Czytaj też: Skwar i duchota w Toruniu! Lepiej nie wychodzić z domu [OSTRZEŻENIE IMGW i TCZK]

- Mężczyźni na widok funkcjonariuszy zrobili się bardzo agresywni, w trakcie przeprowadzania interwencji stawiali opór oraz używali wulgaryzmów. Jak się okazało skradzione napoje zdążyli wypić. Dalsze czynności wyjaśniające względem 42-latka i 33-latka prowadzi policja - wyjaśnia Jarosław Paralusz na stronie SM w Toruniu.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty za kradzież. Ten wybryk może im załatwić bilet na długi pobyt w więzieniu. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pobili pokrzywdzonego niedaleko UMK w Toruniu. Szuka ich policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE