Tak studenci UMK w Toruniu bawili się na Juwenaliach. Mamy zdjęcia z imprezy [Piernikalia, koncerty]

2022-05-23 9:55
Juwenalia UMK 2022 w Toruniu. Tak studenci bawili się na Piernikaliach. Zdjęcia z koncertów i nie tylko
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Juwenalia UMK 2022 w Toruniu. Tak studenci bawili się na Piernikaliach. Zdjęcia z koncertów i nie tylko

Juwenalia 2022 UMK w Toruniu już za nami. Studenci bawili się m.in. na koncertach Smolastego, Gosi Andrzejewicz, Elektrycznych Gitar, Organka i Brathanków. Piernikalia przeszły do historii. Zobaczcie galerię zdjęć z kampusu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Materiały publikujemy na se.pl.

Juwenalia UMK w Toruniu powróciły po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Studenci wreszcie mogli pobawić się na koncertach, spotkać się ze znajomymi na kampusie i... tłoczyć się przed barierkami. - Dla mnie super było na After Party i Elektrycznych Gitarach no i Brathanki tez pozytywnie, oprócz stania godzinę na deszczu - napisała nam pani Ola, studentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Swoimi koncertami czarowali również: Organek, Gosia Andrzejewicz, Smolasty, Robodrom, Ronnie Ferrari, Mery Spolsky, Bitamina i Tomigan. Nasz fotoreporter Piotr Lampkowski przygotował galerię zdjęć z Piernikaliów 2022. Kliknijcie w pierwsze zdjęcie i obejrzyjcie!

Czytaj też: Przełom w sprawie nieprzytomnego mężczyzny z przystanku! Ważny komunikat policji z Torunia

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz poziom kształcenia na UMK w Toruniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE