Toruń: Andrzej zginął tragicznie w sklepie meblowym. Internauci pokazują wielkie serca

2020-11-24 11:19 KM
Andrzej zginął tragicznie w sklepie meblowym. Internauci pokazują wielkie serca
Autor: zrzutka.pl / CC Pixabay.com Andrzej zginął tragicznie w sklepie meblowym. Internauci pokazują wielkie serca

Wracamy do sprawy tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w sklepie meblowym na terenie Torunia. W miniony piątek (20.11.2020) zginął tam 41-letni mężczyzna. Jego znajomi postanowili zorganizować zrzutkę dla jego rodziny. Jak się okazuje, internauci pokazali wielkie serca. Do wtorkowego poranka (24.11) zebrano już prawie 14 tysięcy złotych.

Toruń: Andrzej zginął tragicznie w sklepie meblowym. Internauci pokazują wielkie serca

Aktualizacja 13:57

Do godziny 13:55 udało się zebrać 15 520 złotych! Tym samym już można ogłosić, że autorzy zbiórki zrealizowali swój plan w 100%. 

Wcześniej pisaliśmy:

O tragicznym w skutkach wypadku w sklepie meblowym pisaliśmy na naszym portalu TUTAJ. W jednym ze sklepów przy ulicy Olsztyńskiej w Toruniu 41-letni mężczyzna został w czasie rozładunku przygnieciony przez naczepę pojazdu. Mimo interwencji śmigłowca LPR, życia pana Andrzeja nie udało się uratować. Czekamy na wyniki śledztwa odpowiednich służb. Tymczasem koledzy i koleżanki z pracy zmarłego nie chcieli zostawić jego rodziny bez konkretnego wsparcia. W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka dla bliskich pana Andrzeja.

- Zbliża się Boże Narodzenie. To będzie trudny okres dla rodziny. Dlatego my, koledzy z pracy, chcemy wspólnie z Wami zebrać środki na prezenty, których Andrzej już nie kupi dla swoich najbliższych. Niech rodzina wie i czuje, że jesteśmy z nimi. Środki zebrane, co do grosza zostaną przekazane rodzinie - napisali inicjatorzy akcji.

Internauci pokazali wielkie serca. Tylko do wtorku, z założonych 15 tysięcy zebrano już 13 935 zł (stan na 24.11.2020, godzina 11:15). Zrzutkę wsparło 249 osób, a udostępniono ją 479 razy. Jeżeli chcecie dołączyć, to kliknijcie w tym miejscu. Rodzinie i przyjaciołom pana Andrzeja składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Prześliczna Ewa zginęła na drzewie koło Torunia. Potężny huk wstrząsnął całą wsią