Toruń będzie miał nową restaurację McDonald's! Znamy lokalizację

2021-06-21 13:45
Toruń będzie miał nową restaurację McDonald's! Znamy lokalizację
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Toruń będzie miał nową restaurację McDonald's! Znamy lokalizację

Toruń będzie miał szóstą restaurację sieci McDonald's. Dobre wieści dla fanów burgerów, frytek i innych przekąsek z lewobrzeża przekazuje portal "Oto Toruń". Urzędnicy wydali zezwolenie i już niebawem rozpocznie się budowa lokalu.

Toruń będzie miał nową restaurację McDonald's! Znamy lokalizację

Szósty McDonald's w Toruniu zostanie wybudowany na osiedlu Stawki, a więc na lewobrzeżu. Pod względem gastronomii, ostatnie miesiące/lata przyniosły sporo zmian w tamtym rejonie grodu Kopernika. Przystanek Piekuś, Planeta Lewobrzeże - te lokale cieszą się popularnością wśród mieszkańców. Teraz będą oni mogli skorzystać również z oferty McDonald's. Restauracja pojawi się przy ulicy Łódzkiej, niedaleko stacji Orlen. Jak podaje lokalny serwis "Oto Toruń" - sieć długo czekała na pozwolenie. Z wnioskiem wystąpiła 11 lutego 2021 roku. Na szczęście w końcu spłynęły dobre wieści.

Czytaj też: Toruń: Nocna akcja policji na Bydgoskim Przedmieściu. Przestępczy duet za kratkami

Choć nie wszyscy mieszkańcy Stawek popierają pomysł otworzenia restauracji typu fast-food, to z pewnością budowa McDonald's jest dowodem na rozwój tamtego rejonu. W ostatnich latach oprócz wcześniej wymienianych lokali gastronomicznych, pojawił się tam też market Lidl, drogeria Rossmann czy popularny sklep Pepco. 

Do tej pory fani "Maka" mogli znaleźć ulubione burgery w pięciu lokalizacjach:

  • na starówce, przy ul. Szerokiej 21,
  • w CH Atrium Copernicus (ul. Żółkiewskiego),
  • w CH Toruń Plaza (ul. Broniewskiego),
  • przy ul. Grudziądzkiej 123
  • przy Szosie Lubickie

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

TOP 10 najlepszych kebabów w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE