Toruń: Nocna akcja policji na Bydgoskim Przedmieściu. Przestępczy duet za kratkami

2021-06-21 10:57
Toruń: Nocna akcja policji na Bydgoskim Przedmieściu. Przestępczy duet za kratkami
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Toruń: Nocna akcja policji na Bydgoskim Przedmieściu. Przestępczy duet za kratkami

Nocna akcja stróżów prawa na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Mundurowi z komisariatu na toruńskim Śródmieściu na gorącym uczynku zatrzymali dwoje włamywaczy. - 47-latek wspólnie z 39-latką usiłowali włamać się do wiaty gospodarczej przy markecie na ul. Krasińskiego. Para włamywaczy usłyszy zarzuty 21 czerwca - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Toruń: Nocna akcja policji na Bydgoskim Przedmieściu. Przestępczy duet za kratkami

To był pracowity weekend dla policjantów z grodu Kopernika. Pochwalili się oni skuteczną, nocną akcją. W minioną niedzielę (20.06) około godz. 1:30 dyżurny komisariatu na toruńskim Śródmieściu otrzymał telefoniczne zgłoszenie o podejrzanych osobach, które najprawdopodobniej próbują włamać się do wiaty gospodarczej na zapleczu marketu przy ul. Krasińskiego (osiedle Bydgoskie Przedmieście). Dyżurny natychmiast wysłał w to miejsce mundurowych. - Policjanci zareagowali błyskawicznie i już po chwili, na gorącym uczynku, zatrzymali mężczyznę i kobietę - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Był pijany jak bela i wiózł maleńkie dziecko! Dantejskie sceny w Inowrocławiu

- 47-latek wspólnie z 39-latką usiłowali przepiłować kratę i dostać się do wnętrza wiaty do przechowywania produktów spożywczych. Przestępcze plany pokrzyżowali im mundurowi. Złodziejski duet trafił prosto do policyjnej celi. Oboje jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty za usiłowanie włamania - informuje w komunikacie prasowym asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Policjant przekazał nam, że przestępczemu duetowi może grozić nawet do 10 lat więzienia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pobili pokrzywdzonego niedaleko UMK w Toruniu. Szuka ich policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE