Toruń: Przeszedł na czerwonym świetle. Policja wysłała go do więzienia!

2021-06-18 13:09
Toruń: Przeszedł na czerwonym świetle. Policja wysłała go do więzienia!
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Toruń: Przeszedł na czerwonym świetle. Policja wysłała go do więzienia! / Zdjęcie poglądowe

46-letni mężczyzna przeszedł ulicę na czerwonym świetle w Toruniu, Nie umknęło to uwadze policjantów, którzy postanowili go wylegitymować. Na jaw wyszły brutalne fakty. Zatrzymany trafił prosto do więziennej celi. Więcej na se.pl/torun poniżej.

Toruń: Przeszedł na czerwonym świetle. Policja wysłała go do więzienia!

Wydaje się, że przejście na czerwonym świetle to błahostka i nie wiąże się to z drakońskimi karami. Inaczej było w przypadku 46-latka. Przy okazji legitymowania mężczyzny, policjanci z Torunia odkryli, że jest on poszukiwany listem gończym. Wszystko zaczęło się w miniony czwartek (17.06.2021), krótko przed godziną 15:00. Mundurowi z komisariatu na toruńskim Śródmieściu patrolujący okolice Placu Teatralnego zauważyli delikwenta, który zignorował sygnalizację świetlną i przeszedł ulicą na drugą stronę. 

Czytaj także: Przedziwny wypadek w Toruniu. Rowerzysta wjechał w niewidoczną taśmę. Prokuratura oskarża 44-latka

- Policjanci wylegitymowali go. Wtedy wyszło na jaw, że 46-latek jest poszukiwany 4 listami gończymi przez toruński sąd. Mężczyzna trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższych kilka miesięcy odsiadując wyrok za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Mężczyzna z pewnością nie spodziewał się, że wpadnie w ten sposób. Do naszych czytelników apelujemy - pod żadnym pozorem nie ignorujcie czerwonego światła. Dowodem na to, jak istotnym może być jest zdarzenie z 12 czerwca. Wówczas brawurą "popisał się" jeden z kierowców.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pobili pokrzywdzonego niedaleko UMK w Toruniu. Szuka ich policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE