Kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

i

Autor: CC Wikipedia.pl / THERUD Kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

Toruń. Najpiękniejsze kościoły w grodzie Kopernika. Zachwycają turystów i mieszkańców

2022-04-16 9:22

Toruń ma wspaniałe kościoły, które chętnie odwiedzamy, nie tylko w okresie świątecznym. Piękne budowle, tajemnicze wnętrza i nie tylko. Zachwycają się nimi turyści, a torunianie wracają do nich regularnie. Oto przykłady, które zebraliśmy w naszej galerii zdjęć.

Toruń słynie z pięknych kościołów? Takie głosy można usłyszeć regularnie od turystów, ale i mieszkańców. Często jest tak, że odwiedzają je nawet ludzie niewierzący. Wszystko po to, aby zobaczyć je z zewnątrz lub też popodziwiać tajemnicze wnętrze. W naszej galerii prezentujemy piękne toruńskie kościoły, które najczęściej są celami wycieczek, a urodzeni w Toruniu chętnie oprowadzają po nich rodzinę i przyjaciół. Czy którejś ze świątyń zabrakło w naszym zestawieniu? Jeżeli tak - koniecznie dajcie nam znać w mediach społecznościowych. Nadchodzące Święta Wielkanocne są doskonałą okazją, aby zobaczyć te kościoły.

Czytaj też: Rydzyk pęka z dumy! Jego toruński obiekt dumnie lśni w nocy [ZDJĘCIA]

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy chodzisz do kościoła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE